Dobierz produkt do swoich potrzeb

  • Wypadanie
  • Przetłuszczające się
  • Pozbawione witalności
  • Farbowane
  • Z łupieżem
  • Włosy jasne
  • Włosy ciemne
Etap 1
oczyszczenie skóry głowy i włosów
Etap 2
kondycjonowanie łodygi włosa
Etap 3
instensywne odżywianie korzenia włosa
Szampon Seboradin refill 400 ml

Bezpłatne porady trychologiczne on-line

SEBORADIN

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów – Seboradin

Seboradin to polski producent specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała. Działamy na rynku nieprzerwanie już od 1978 roku. Wieloletnie doświadczenie, posiadana wiedza i olbrzymie zaangażowanie sprawiły, że obecnie tworzymy markę, z której jesteśmy dumni. Nasze produkty nie tylko świetnie pielęgnują włosy i skórę głowy, ale również wspomagają leczenie. Stworzyliśmy serie dedykowane różnym problemom, w tym między innymi kuracje przeciwłupieżowepreparaty przeciw wypadaniu włosów, pomoc przy łojotokowym zapaleniu skóry głowy czy delikatna pielęgnacja dla osób z AZS.


Dlaczego my?


Ponad 42 lata obecności na rynku – tak imponującym wynikiem mogą szczycić się tylko firmy, których produkty są naprawdę wartościowe i godne uwagi. Od początku prowadzenia działalności stawiamy na jakość. Sięgamy wyłącznie po najlepsze składniki i sprawdzone receptury. Inspirujemy się naturą. Nasze kosmetyki są bogate w naturalne składniki aktywne. Każdy produkt to efekt ciężkiej pracy i ścisłej współpracy z zespołem lekarzy dermatologów i trychologów. Skuteczność preparatów Seboradin została potwierdzona badaniami w niezależnym ośrodku badawczym i wynosi od 80 do 100%, w zależności od typu kuracji.


Działamy kompleksowo. Nasza oferta obejmuje wszystkie produkty niezbędne do pełnej pielęgnacji – szampony, balsamy i maski, ampułki i lotiony oraz suplementy diety. Wieloetapowe działanie pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Kosmetyki Seboradin można nabyć w naszym sklepie internetowym oraz w aptekach i znanych sieciach drogeryjnych. W razie pytań – służymy pomocą.


Wszyscy nasi klienci mogą również skorzystać z darmowych porad trychologicznych on-line z ekspertem Seboradin. Na pytania będzie odpowiadać mgr kosmetologii Karolina, z którą można się skontaktować telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 17:00 lub poprzez wiadomość prywatną na Facebooku i Instagramie na profilach Seboradin_Dermo!


Podczas konsultacji możesz się dowiedzieć:

            ● która kuracja Seboradin jest najlepsza dla Twojego rodzaju włosów i typu skóry głowy,

            ● jak radzić sobie z różnymi problemami włosów i skóry głowy, np. wypadania włosów, łojotokiem czy łupieżem,

            ● co robić, by odzyskać zdrowy i piękny wygląd włosów.

Dodatkowo otrzymasz kod promocyjny uprawniający do rabatu 20% na zakupy na www.seboradin.pl lub w naszej aplikacji.


tel. 606 439 200

Facebook: Seboradin_Dermo

Instagram: seboradin_dermo

Zapraszamy do kontaktu!