Facebook Pixel

Godło Debiut Roku 2024 dla przeciwłupieżowego serum do skóry głowy Seboradin ANTI-DANDRUFF!

Godło Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku jest wyróżnieniem przyznawanym przez Kapitułę redakcji Strefy Gospodarki wyłącznie jednej marce spośród dostępnych w danej kategorii na polskim rynku. Przez najbliższy rok godłem tym możemy sygnować całą kurację Seboradin ANTI-DANDRUFF, której elementem jest zwycięskie serum.

 

Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku to program realizowany obok zasadniczego plebiscytu Konsumencki Lider Jakości. Jego celem jest zwrócenie uwagi na produkty lub marki, które pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno i charakteryzują się wysoką jakością lub zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań. Temat dotyczy również marek działających na rynku dłużej, ale przechodzących rebranding, wprowadzających nową wersję już istniejącego produktu lub rozbudowujących swoje portfolio.

 

Przeczytaj również

28.03.2022

I miejsce i złote godło wraz z tytułem Konsumencki Lider Jakości 2022 dla marki Seboradin!

Głosami konsumentów marka SEBORADIN kolejny rok z rzędu uzyskała I miejsce w kategorii Apteczne produkty przeciw wypadaniu włosów oraz złote godło wraz z tytułem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2022.

dowiedz się więcej >>

21.04.2022

Opinia Eksperta

Poznaj opinię trychologa na temat naszych kuracji.

dowiedz się więcej >>

21.04.2022

Bezpłatne porady trychologiczne on-line

Wszyscy nasi klienci mogą również skorzystać z darmowych porad trychologicznych on-line z ekspertem Seboradin. Na pytania będzie odpowiadać mgr kosmetologii.

dowiedz się więcej >>

13.07.2022

Serum FITO CELL nagrodzone w Influencer’s Top 2022!

Influencer's TOP to plebiscyt, w którym 30 osobowe jury (znani blogerzy, influencerzy oraz gwiazdy popularnych programów telewizyjnych), testuje nominowane produkty, opowiada o nich na swoich profilach w Social Media, a następnie wypełnia anonimową ankietę, w której ocenia produkt, wybierając swojego laureata.

dowiedz się więcej >>

07.12.2022

Nagroda INFLUENCER'S TOP dla Peelingu do skóry głowy Seboradin!

Dobiegła końca jesienna edycja plebiscytu Influencer’s Top 2022. Znani blogerzy po raz kolejny wytypowali swoich ulubieńców. Nagrodę w kategorii URODA otrzymał Profesjonalny peeling do skóry głowy.

dowiedz się więcej >>