Zestaw Seboradin FitoCell – szampon, serum + balsam W PREZENCIE

5902751583687-Z

Cena:

120,00 zł

Idealny pomysł na prezent!

Skuteczność kuracji Seboradin FitoCell Regularne stosowanie całej kuracji:

• Wzmocnienie i zagęszczenie włosów 86%*

• Zmniejszenie wypadania włosów 73%*

• Poprawa kondycji i wyglądu włosów 82%*

• Regeneracja włosów 86%*

*Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną na grupie 200 osób.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA KURACJI:

Włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania i przerzedzone, włosy potrzebujące wzmocnienia i odżywienia. Kuracja z roślinnymi komórkami macierzystymi, które stymulują odrost włosów. Do każdego rodzaju włosów.

 

DZIAŁANIE I EFEKT SZAMPONU:

Szampon nowej generacji zawiera ekstrakt z roślinnych komórek PhytoCellTecTM Malus Domestica. W jego skład dodatkowo wchodzą oligoelementy z czerwonych alg, morszczyn, biotyna, ekstrakt z dzikiej róży, witaminy A oraz E. Dzięki bogactwu składników aktywnych szampon Seboradin FitoCell intensywnie wzmacnia włosy, pozytywnie wpływając na ich odrost. Szampon chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Produkt nawilża skórę głowy i włosy, które stają się bardziej błyszczące, poprawia się ich wygląd i stan. Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji włosy stają się zdrowsze, silniejsze, bardziej gęste i odporne na uszkodzenia. Wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.

 

DZIAŁANIE I EFEKT SERUM:

Serum nowej generacji o wysokiej zawartości ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica, które intensywnie stymulują odrost włosów. Dodatek witamin z grupy B (B3, B6) oraz biotyny sprawia, że produkt wzmacnia włosy i pozytywnie wpływa na zahamowanie procesu wzmożonego wypadania. Zawarty w serum ekstrakt z cykorii polecany jest przy pielęgnacji włosów skłonnych do wypadania na tle androgenowym. Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji włosy stają się silne, gęste, mocne, pełne blasku, zyskują zdrowy wygląd, są bardziej odporne na uszkodzenia, łatwiej się rozczesują, a wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza. Włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania i przerzedzone, włosy potrzebujące wzmocnienia i odżywienia. Kuracja z roślinnymi komórkami macierzystymi, które stymulują odrost włosów. Do każdego rodzaju włosów.

 

DZIAŁANIE I EFEKT BALSAMU DO CIAŁA:

Balsam zawiera składniki aktywne takie jak kofeina, ekstrakty roślinne i glaucyna o skuteczności potwierdzonej w testach (zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych – adipocytów w skórze). Produkt podczas masażu poprawia mikrocyrkulcję, zapewniając lepsze ukrwienie obszarów objętych cellulitem - działanie potwierdzone przy wykorzystaniu kamery termowizyjnej.

Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze. Kosmetyk ujędrnia i uelastycznia skórę, poprawiając jej ogólny stan i wygląd. Posiada także działanie nawilżające i wygładzające, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo.

Zmniejszenie obwodów ciała (brzuch, uda, pośladki/biodra) nawet o 9 cm łącznie*

Poprawa jędrności skóry - zdaniem 90% badanych**

Widoczne zmniejszenie objawów cellulitu – 80%***

* Pomiary obwodów wykonane przed rozpoczęciem i po 6 tyg. stosowania produktu.

** Potwierdzone w badaniach aparaturowych.

*** Test samooceny pod kontrolą dermatologiczną. Systematyczne masowanie skóry z wykorzystaniem balsamu stanowi idealne uzupełnienie aktywności fizycznej oraz odpowiedniej diety przy kształtowaniu i modelowaniu wymarzonej sylwetki.

świąteczne bombki

 

Pojemność balsamu: 200 ml

Pojemność szamponu: 200 ml

Pojemność serum: 90 g (15 tubek x 6 g)

 

Z tym produktem polecamy