Zestaw Seboradin Regenerujący - szampon, balsam, booster

Zestaw Seboradin Regenerujący

Cena:

61,97 zł

48,99 zł

Zestaw Seboradin Regenerujący - wzmocnienie włosów, odżywione i gładkie włosy

ZESTAW ZAWIERA:

  1. Szampon Seboradin Regenerujący 200 ml
  2. Balsam Seboradin Regenerujący 200 ml
  3. Booster Seboradin Regenerujący 50 ml

 

Skuteczność kuracji Seboradin Regenerujący:

REGENERUJE I WYGŁADZA WŁOSY u 100% badanych*

*Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne, laboratorium badawcze.


WSKAZANIA DO STOSOWANIA KURACJI:

Włosy suche, matowe, zniszczone farbowaniem, modelowaniem, prostowaniem, suszeniem. Dla kobiet i mężczyzn.


DZIAŁANIE I EFEKT SZAMPONU:

Szampon zawiera KerariceTM, dzięki czemu intensywnie odbudowuje i regeneruje włosy oraz chroni ich kolor. Zawartość syropu kukurydzianego korzystnie wpływa na działanie wygładzające i zmiękczające włosy oraz zapobiega ich elektryzowaniu. W skład produktu wchodzą również ekstrakty z żeń-szenia i czarnej rzodkwi, dzięki czemu szampon wzmacnia, regeneruje i odżywia włosy. Kosmetyk zawiera Prowitaminę B5 (Panthenol) oraz naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych. Włosy są odpowiednio nawilżone i odżywione, stają się mocne, gładkie oraz pełne blasku. Poprawa połysku włosów u 9 na 10 badanych (badania aparaturowe).


DZIAŁANIE I EFEKT BALSAMU:

Balsam to produkt dobierany do łodygi włosa. Dzięki zawartości ekstraktu z żeń-szenia i czarnej rzodkwi wzmacnia, regeneruje i odżywia włosy. Balsam zawiera olej rycynowy i olej jojoba, dzięki czemu doskonale nawilża, pielęgnuje, nadaje gładkość i połysk na całej długości włosów. Produkt posiada naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych. Balsam zapobiega elektryzowaniu się włosów, ułatwia rozczesywanie. Włosy są zregenerowane, odżywione, nawilżone, lśniące i miękkie.

 

DZIAŁANIE I EFEKT BOOSTER’u

Booster zawiera: kompleks aminokwasów, cenne oleje: konopny i makadamia oraz minerały: cynk, miedź oraz magnez. Produkt intensywnie regeneruje i odżywia włosy suche i zniszczone, jednocześnie je wzmacniając i nawilżając. Ma pozytywny wpływ na strukturę włosa zapobiegając jego łamliwości oraz rozdwajaniu końcówek. Przedłuża trwałość koloru włosów farbowanych. Działa ochronnie na włosy uszkodzone wskutek stylizacji i koloryzacji.
Regularnie stosowany przywraca blask włosom matowym –poprawa połysku włosów u każdej z uczestniczących w badaniu probantek.

Regeneruje włosy – 95%**

Odżywia i chroni włosy – 95%*

*Potwierdzone badaniami aparaturowymi prowadzonymi za pomocą spektrofotometru po 4 tygodniach regularnego stosowania na 8 probantkach.

**Skuteczność działania potwierdzona w niezależnym specjalistycznym laboratorium badawczym – test samooceny po regularnym 4 tygodniowym stosowaniu produktu przez 20 probantek.

Z tym produktem polecamy