Zestaw Seboradin FitoCell - szampon, maska, serum

Zestaw Seboradin FitoCell

Cena:

154,97 zł

124,00 zł

Zestaw Seboradin FitoCell - stymulacja odrostu włosów, gęste, mocne włosy

ZESTAW ZAWIERA:

  1. Szampon Seboradin Fitocell 200 ml
  2. Maska Seboradin Fitocell 150 ml
  3. Serum Seboradin Fitocell 15x 6 g

 

Skuteczność kuracji Seboradin FitoCell

Regularne stosowanie całej kuracji zapewnia:

• Wzmocnienie i zagęszczenie włosów 86%*

• Zmniejszenie wypadania włosów 73%*

• Poprawę kondycji i wyglądu włosów 82%*

• Regenerację włosów 86%*

 

*Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną na grupie 200 osób.


WSKAZANIA DO STOSOWANIA KURACJI:

Włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania i przerzedzone, włosy potrzebujące wzmocnienia i odżywienia. Kuracja z roślinnymi komórkami macierzystymi, które stymulują odrost włosów. Do każdego rodzaju włosów.

 

DZIAŁANIE I EFEKT SZAMPONU:

Szampon nowej generacji zawiera ekstrakt z roślinnych komórek PhytoCellTecTM Malus Domestica. W jego skład dodatkowo wchodzą oligoelementy z czerwonych alg, morszczyn, biotyna, ekstrakt z dzikiej róży, witaminy A oraz E. Dzięki bogactwu składników aktywnych szampon Seboradin FitoCell intensywnie wzmacnia włosy, pozytywnie wpływając na ich odrost. Szampon chroni przed działaniem czynników zewnętrznych. Produkt nawilża skórę głowy i włosy, które stają się bardziej błyszczące, poprawia się ich wygląd i stan. Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji włosy stają się zdrowsze, silniejsze, bardziej gęste i odporne na uszkodzenia. Wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.

 

DZIAŁANIE I EFEKT SERUM:

Serum nowej generacji o wysokiej zawartości ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica, które intensywnie stymulują odrost włosów. Dodatek witamin z grupy B (B3, B6) oraz biotyny sprawia, że produkt wzmacnia włosy i pozytywnie wpływa na zahamowanie procesu wzmożonego wypadania. Zawarty w serum ekstrakt z cykorii polecany jest przy pielęgnacji włosów skłonnych do wypadania na tle androgenowym. Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji włosy stają się silne, gęste, mocne, pełne blasku, zyskują zdrowy wygląd, są bardziej odporne na uszkodzenia, łatwiej się rozczesują, a wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza. Włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania i przerzedzone, włosy potrzebujące wzmocnienia i odżywienia. Kuracja z roślinnymi komórkami macierzystymi, które stymulują odrost włosów. Do każdego rodzaju włosów.

 

 

DZIAŁANIE I EFEKT MASKI:

Maska nowej generacji zawiera ekstrakt z roślinnych komórek Macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica. W jej skład dodatkowo wchodzi: korzeń chinowca, miód, proteiny mleczka jedwabiu i olej arganowy. Dzięki bogactwu składników aktywnych maska Seboradin FitoCell intensywnie wzmacnia i regeneruje włosy, które stają się odżywione i wyraźnie zmniejsza się ich łamliwość. Zapobiega rozdwajaniu końcówek. Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji włosy nabierają blasku, zyskują zdrowy wygląd, łatwiej się rozczesują, są bardziej gęste, mocniejsze i odporniejsze na uszkodzenia.

Z tym produktem polecamy