Zestaw Seboradin BASIC FORTE - 14 dni

Basic Forte 14

Cena:

93,97 zł

74,99 zł

ZESTAW SEBORADIN BASIC FORTE - 14 DNI INTENSYWNEJ KURACJI

 

ZESTAW ZAWIERA:

 

  1. Szampon Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów 200 ml

  2. Balsam Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów 100ml

  3. Ampułki Seboradin FORTE 77 ml (14 x 5,5 ml)

 

WSKAZANIA:

Włosy wypadające i przerzedzające się. Pielęgnacja włosów i skóry głowy w przypadku łysienia androgenowego.

DZIAŁANIE I EFEKT SZAMPONU:

Szampon Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów skutecznie oczyszcza skórę głowy oraz włosy z naturalnych zanieczyszczeń oraz produktów do stylizacji włosów, przygotowując je tym samym na kolejne etapy pielęgnacji. Już po pierwszym użyciu koi i łagodzi skórę głowy. Dzięki zawartości wyciągów z: drzewa oliwnego oraz cytrusowego, kompleksu witamin i aminokwasów intensywnie pielęgnuje włosy skłonne do wypadania oraz skórę głowy. Szampon sprawia, ze włosy stają się miękkie w dotyku, gładkie, łatwiej się rozczesują, są wzmocnione, silniejsze, bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, wypadnie, wyrywanie, łamanie. Włosy stają się wyraźnie nawilżone, odżywione, nabierają zdrowego wyglądu, witalności oraz blasku, nie puszą się.

DZIAŁANIE I EFEKT BALSAMU:

Balsam ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy są bardziej odporne na wyrywanie podczas czesania – mniej włosów na szczotce. Palma sabałowa polecana jest przy pielęgnacji włosów skłonnych do wypadania przy łysieniu androgenowym. Produkt chroni włosy podczas suszenia prostowania i modelowania za sprawą dodatku arniki, rukwi wodnej i bluszczu. Dzięki zawartości ekstraktu z karczocha oraz oleju arganowego balsam wzmacnia włosy, czyni je odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne oraz poprawia ich kondycję.

DZIAŁANIE I EFEKT AMPUŁEK:

 Profilaktyka wypadania i przerzedzania włosów. Produkt wzmacnia i zagęszcza włosy. Pozytywnie wpływa na zahamowanie wypadania. Masaż skóry głowy powoduje poprawę mikrokrążenia, co wpływa korzystnie na stymulację mieszków włosowych. Intensywna pielęgnacja dla osób z problemem przewlekłego wypadania włosów.

Systematyczne stosowanie produktu:

  •        Zmniejsza wypadanie i przerzedzanie się włosów.

  •        Stymuluje odrost włosów

  •        Poprawia właściwości mechaniczne włosów - zwiększa odporność na wyrywanie, poprawia elastyczność i witalność włosów.

 

ZMNIEJSZENIE  PROBLEMU WYPADANIA WŁOSÓW  U 85% BADANYCH*

*Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną

* Produkt niedostępny w dostawie międzynarodowej z magazynu UK

Z tym produktem polecamy