Obniżka! Lotion Seboradin z Naftą Kosmetyczną 200 ml Zobacz większe

Lotion Seboradin z Naftą Kosmetyczną, przywraca włosom nawilżenie i blask 200 ml

SNK-94836 - NM

Cena:

15,99 zł

12,99 zł

WSKAZANIA:

Włosy matowe, pozbawione witalności, bez połysku, osłabione szkodliwym działaniem zanieczyszczeń środowiska i promieniami UV. Dla kobiet i mężczyzn.


DZIAŁANIE I EFEKT

Lotion to produkt dobierany do skóry głowy. Nowoczesny odpowiednik tradycyjnej receptury z naftą kosmetyczną. Zawiera bezwonną naftę kosmetyczną, olejek sosnowy i cytrynowy oraz beta-karoten. Regularnie stosowana kuracja: szampon, balsam i lotion, korzystnie wpływa na ogólny wygląd włosów, wyraźnie je wzmacnia oraz uwydatnia ich blask, poprawia sprężystość włosów oraz zwiększa ich naturalną puszystość. Skutecznie wygładza zniszczoną strukturę włosów osłabionych działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (atmosferycznych i środowiskowych). Włosy stają się zdrowsze, wzmocnione, odżywione oraz naturalnie nawilżone.

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA 85%*

WZMACNIA I ODŻYWIA WŁOSY 85%*

*Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną (dla regularnego stosowania szamponu, balsamu i lotionu z serii).


SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem intensywnie wstrząsnąć do uzyskania jednorodnej konsystencji. Nanieść na skórę głowy, delikatnie wmasować i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać. Do codziennego stosowania niezależnie od częstotliwości mycia włosów. Nie obciąża włosów. Produkt jest wydajny.

Zaleca się stosowanie z odpowiednio dobranymi preparatami SEBORADIN.


SKŁADNIKI AKTYWNE:

Nafta kosmetyczna, beta-karoten, olejek sosnowy i cytrynowy

 
POJEMNOŚĆ: 200 ml

Z tym produktem polecamy