Obniżka! Szampon Seboradin Regenerujący do włosów suchych, zniszczonych farbowaniem i modelowaniem 200 ml Zobacz większe

Szampon Seboradin Regenerujący do włosów suchych, zniszczonych farbowaniem i modelowaniem 200 mlSNW-87879-WRAP-biała

Cena:

15,99 zł

12,99 zł

WSKAZANIA:

Włosy suche, zniszczone farbowaniem, modelowaniem, prostowaniem, suszeniem. Dla kobiet i mężczyzn.


DZIAŁANIE I EFEKT: 

Szampon zawiera KerariceTM, dzięki czemu intensywnie odbudowuje i regeneruje włosy oraz chroni ich kolor. Zawartość syropu kukurydzianego korzystnie wpływa na działanie wygładzające i zmiękczające włosy oraz zapobiega ich elektryzowaniu. W skład produktu wchodzą również ekstrakty z żeń-szenia i czarnej rzodkwi, dzięki czemu szampon wzmacnia, regeneruje i odżywia włosy. Kosmetyk zawiera Prowitaminę B5 (Panthenol) oraz naturalne antyoksydanty zawarte w ekstraktach ziołowych. Włosy są odpowiednio nawilżone i odżywione, stają się mocne, gładkie oraz pełne blasku. Poprawa połysku włosów u 9 na 10 badanych (badania aparaturowe).

REGENERUJE I WYGŁADZA WŁOSY do 100%*

*Skuteczność potwierdzona przez niezależne, specjalistyczne, laboratorium badawcze – test samooceny pod kontrolą dermatologiczną. Przebadano na panelu 30 osób.


SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść na mokre włosy, rozprowadzić, delikatnie wmasować w skórę głowy i włosy. Dokładnie spłukać. Do codziennego stosowania.

Zaleca się stosowanie z odpowiednio dobranymi preparatami SEBORADIN.


SKŁADNIKI AKTYWNE:

KerariceTM, syrop kukurydziany, żeń-szeń

POJEMNOŚĆ: 200 ml

Z tym produktem polecamy