Żel Seboradin Clean o działaniu antybakteryjnym 75g

WG-CLEANżel75g-PL

Cena:

13,99 zł

WSKAZANIA:

Żel o działaniu antybakteryjnym przeznaczony do mycia rąk bez użycia wody. Do każdego typu skóry.

DZIAŁANIE I EFEKT:

Żel ochronny do mycia bez użycia wody działa oczyszczająco. Dzięki zawartości alkoholu 66% żel charakteryzuje się natychmiastowym działaniem. Alkohol działa antybakteryjnie. Produkt zawiera naturalne składniki nawilżające. Betaina nawilża skórę, chroni ją przed wysuszeniem przy zastosowaniu alkoholu w kosmetyku. Gliceryna zapobiega wyparowywaniu wody z naskórka, na skórze tworzy ochronny film. Gliceryna wzmacnia odporność skóry na szkodliwe czynniki pochodzenia zewnętrznego. Betaina nawilża, redukuje podrażnienia skóry. Żel ochronny szybko się wchłania pozostawiając przyjemne, jedwabiste odczucie na skórze.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść żel na dłonie, dokładnie rozprowadzić. Pozostawić do wchłonięcia. Nie spłukiwać wodą oraz nie wycierać rąk. Produkt bezzapachowy. Nie pozostawia odczucia kleistości na skórze.

Ingredients/Składniki: Alcohol Denat., Diethyl Phthalate, Betain, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6.

Pojemność: 75g

Po aplikacji produktów o działaniu antybakteryjnym polecamy Krem do rąk Seboradin Clean, który doskonale nawilża skórę dłoni, tworzy barierę ochronną, a po wchłonięciu nie powoduje nadmiernej, nieprzyjemnej lepkości skóry. Dedykowany również dla skóry wrażliwej.

Z tym produktem polecamy