Seboradin Antibacterial spray o działaniu antybakteryjnym i p/wirusowym 100 ml Zobacz większe

Spray Seboradin Antibacterial o działaniu antybakteryjnym i p/wirusowym 100 ml

WG-ANTI-spray-100ml-PL/EN

Cena:

4,99 zł

WSKAZANIA:

Spray o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym przeznaczony do odkażania rąk.

DZIAŁANIE:

Spray wykazuje natychmiastowe działanie dezynfekujące. Skuteczność zapewniona dzięki wysokiemu stężeniu alkoholu etylowego i izopropylowego oraz naturalnych składników roślinnych o działaniu m.in. bakteriobójczym oraz wirusobójczym. Tymol oraz wyciąg z dziurawca hamują rozwój mikroorganizmów. Olejek z drzewa herbacianego i olejek sosnowy działają bakteriobójczo oraz antyseptycznie. Wyciąg z kłączy tataraku charakteryzuje się działaniem odkażającym. Stosować bezpośrednio na ręce bez rozcieńczenia. Produkt polecany do stosowania szczególnie wtedy, kiedy nie ma możliwości umycia rąk przy użyciu wody.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dokładnie spryskać dłonie spray’em. Rozprowadzić, pozostawić produkt na skórze, nie spłukiwać. Nie stosować na twarz, chronić oczy.
Może wywołać przemijające podrażnienie skóry.
Częste stosowanie może spowodować wyjałowienie skóry, stosować preparaty probiotyczne.
Produkt niewykorzystany nie stwarza zagrożenia dla środowiska, można wylewać do ścieków ogólnych spływających do oczyszczalni.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. 

Z tym produktem polecamy