Obniżka! SEBORADIN MED Szampon przeciw wszom i gnidom Zobacz większe

Szampon Seboradin MED Przeciw Wszom i Gnidom 100 ml

SWS 87878

Cena:

19,99 zł

14,99 zł

Jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy. Jest preparatem, którego skuteczność działania wynika z zastosowania substancji aktywnych pochodzenia naturalnego. Na skutek działania ekstraktu następuje hamowanie procesów tworzenia pancerzyka wszy, co zapobiega ich formowaniu. Ocet jabłkowy chroni włosy przed przyczepianiem się gnid, ułatwia ich wyczesywanie z włosów. Zapach czosnku odstrasza i dusi wszy. Miodla indyjska podnosi odporność skóry na działanie pasożytów i chroni przed ukąszeniami, działa odstraszająco. Produkt przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.

Zastosowanie:
do usuwania wszy i gnid we włosach.

Sposób użycia:
nanieść szampon na mokre włosy i równomiernie rozprowadzić na całej powierzchni, wmasować w skórę głowy i włosy. Pozostawić na włosach około 10 minut. Spłukać, czynność powtórzyć. Po upływie 10 minut od drugiego mycia spłukać szampon i dokładnie wyczesać włosy specjalnym grzebieniem. Szampon można stosować zarówno zapobiegawczo, jak i w celu zmycia kompresu z serii. W celu zapobiegania nawrotom, w okresie zwiększonego narażenia na zakażenie, należy systematycznie stosować lotion Seboradin MED.

Składniki:
woda, Alkohole C12-14, Etoksylowane (1-2,5),Siarczanowane, Sole Sodowe, Ocet Winny, Methanamina, 1-Propanaminium, Amidy, Koko, N,N-Bis(Hydroxyetyl), Glikol Propylenowy, Kondensat Alkoholi Kokosowych i Glukozy, Oleinian Glicerolu, Sodu Chlorek, Disodowy Diwodoro Etylenodiaminotetraoctan, Ekstrakt z Czosnku Pospolitego, Monooleinian sorbitanu, Etoksylowany, Ekstrakt z Drzewa Amara, Ekstrakt z Owoców Moreli, Ekstrakt z Owoców Brzoskwini, Ekstrakt z Owoców Jabłka, Hexadecylowy Alkohol, Octadecylowy Alkohol, Estry uwodornionych Kwasów Palmowych i  Kwasu Cytrynowego, Tokoferol, Palmitynian Askorbylu, Lecytyna, Ekstrakt z Liści Melii Indyjskiej, Kompozycja Zapachowa, Lilial, Benzylowy Alkohol, Sodu Benzoesan, Imidazolidynylomocznik, Fenoksyetanol, Metylu Parahydroksybenzoesan, Butylu Parahydroksybenzoesan, Etylu Parahydroksybenzoesan, Propylu Parahydroksybenzoesan, 5-Chloro-2-Metyl-2H-Isotiazol-3-On, 2-Metyl-2H-Isotiazol-3-On.

 

Ważne wskazówki:

Preparat zawiera naturalne ekstrakty roślinne, które mogą powodować zmianę koloru, wytwarzać osad, ale nie wpływa na jego jakość ani skuteczność.

Przechowywać 8-23°C.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w ciepłym i suchym miejscu.

 

Producent:

Lara Edyta Pawluśkiewicz,

ul. Sadowa 32,

61-657 Poznań

* Produkt niedostępny w dostawie międzynarodowej z magazynu UK

Z tym produktem polecamy