Kompres Seboradin MED Przeciw Wszom i Gnidom 100 ml

SWZ 87898

Cena:

21,99 zł

Kompres jest preparatem olejowym, którego skuteczność działania opiera się głównie na zahamowaniu rozwoju wszy poprzez zamknięcie dopływu tlenu. W wyniku aplikacji produktu na całą powierzchnię skóry głowy i włosy, obecne na nich pasożyty obumierają. Mechaniczna skuteczność działania została wzmocniona poprzez dodatek oleju andiroba oraz olejku z drzewa herbacianego. Olej andiroba koi podrażnienia oraz łagodzi swędzenie skóry powstałe na skutek ukąszeń wszy. Jego gorzki smak skutecznie odstrasza wszy. Olejek z drzewa herbacianego, poprzez intensywny zapach, skutecznie odstrasza wszy, jest jednym z najskuteczniejszych naturalnych substancji dezynfekujących. Produkt przebadany mikrobiologicznie i dermatologicznie.


Zastosowanie:
do usuwania wszy i gnid we włosach.


Sposób użycia:
spryskać skórę głowy oraz włosy na całej ich długości. Dokładnie wmasować preparat w celu równomiernego jego rozprowadzenia. Po nałożeniu produktu odczekać 45 minut. Dokładnie umyć włosy i skórę głowy szamponem. W celu usunięcia wszy i gnid dokładnie przeczesać włosy grzebieniem przeznaczonym do wyczesywania wszy i gnid.


Składniki:
Palmitynian Etylohexylu, Olej z Orzechów Andiroba, Olejek z Liści Drzewa Herbacianego, Malonian[(4-Hydroxy-3,5-Dimetoxyfenyl)Metylen]-,Bis(2-Etylhexylu) Triglyceryd Kaprylowo-Kaprynowy

 

Ważne wskazówki:

Preparat zawiera naturalne ekstrakty roślinne, które mogą powodować zmianę koloru, wytwarzać osad, ale nie wpływa na jego jakość ani skuteczność.

Przechowywać 8-23°C.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci, w ciepłym i suchym miejscu.

 

Producent:

Lara Edyta Pawluśkiewicz,

ul. Sadowa 32,

61-657 Poznań.

Z tym produktem polecamy