Obniżka! Serum Seboradin FitoCell z komórkami macierzystymi 7 x 6 g Zobacz większe

Serum Seboradin FitoCell z komórkami macierzystymi 7 x 6 g

WG-FITO-serum-7x6g-PL-EN

Cena:

55,99 zł

41,99 zł

TOPOWE PRODUKTY DOSTĘPNE W NOWEJ ODSŁONIE, MNIEJSZYM OPAKOWANIU

Serum Seboradin FitoCell z komórkami macierzystymi 7 x 6 g

  •  mniejsze opakowanie = niższa cena
  •  7-dniowa kuracja na noc do skóry głowy, intensywna pielęgnacja, regeneracja i wzmocnienie włosów

WSKAZANIA:

Włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania i przerzedzone, włosy potrzebujące wzmocnienia i odżywienia. Do każdego rodzaju włosów.


DZIAŁANIE I EFEKT:

Serum nowej generacji o wysokiej zawartości ekstraktu z roślinnych komórek macierzystych PhytoCellTecTM Malus Domestica, które intensywnie stymulują odrost włosów. Dodatek witamin z grupy B (B3, B6) oraz biotyny sprawia, że produkt wzmacnia włosy i pozytywnie wpływa na zahamowanie procesu wzmożonego wypadania. Zawarty w serum ekstrakt z cykorii polecany jest przy pielęgnacji włosów skłonnych do wypadania na tle androgenowym. Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji włosy stają się silne, gęste, mocne, pełne blasku, zyskują zdrowy wygląd, są bardziej odporne na uszkodzenia, łatwiej się rozczesują, a wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza.

Zaleca się stosowanie pełnej kuracji wraz z szamponem oraz maską Seboradin FitoCell.


SPOSÓB UŻYCIA:

Zaleca się stosowanie codziennie wieczorem. Zawartość 1 całej tubki nanieść na skórę głowy, delikatnie wmasować przez 2-3 min. Nie spłukiwać! Masaż skóry głowy poprawi ukrwienie oraz sprawi, że substancje aktywne odżywią, wzmocnią mieszki i cebulki włosów. Ze względu na dużą ilość naturalnych składników aktywnych może pojawić się efekt obciążenia i usztywnienia włosów. Nie wpływa to negatywnie na skuteczność kuracji. Zaleca się umycie włosów szamponem Seboradin FitoCell rano i ułożenie fryzury jak zwykle. W celu uzyskania najlepszych efektów należy stosować zawartość 1 tubki codziennie przez okres minimum 3 miesięcy.

Dobierz kurację do swoich potrzeb na seboradin.pl


SKŁADNIKI AKTYWNE

Roślinne komórki macierzyste, witaminy z grupy B (B3, B6) oraz biotyna, ekstrakt z cykorii

POJEMNOŚĆ: 42 g (7 x 6 g)

Z tym produktem polecamy