Boostery do włosów – wzmocnienie działania szamponu

Boostery do włosów – wzmocnienie działania szamponu

Poszukujesz nowoczesnych sposobów na poprawę kondycji włosów, jednak tradycyjny szampon i odżywka nie spełniają w pełni Twoich oczekiwań. Być może w tej sytuacji warto sięgnąć po coś innowacyjnego, co wzmocni działanie tradycyjnych produktów? Mowa tutaj o boosterach do włosów. Z naszego wpisu dowiesz się czym są i jakie jest ich działanie.

Booster do włosów to nowoczesny produkt nazywany inaczej koncentratem lub aktywatorem do włosów. Sprawdza się wtedy, kiedy tradycyjna pielęgnacja okazuje się niewystarczająca. Ta skondensowana odżywka bogata w składniki odżywcze wnikające w strukturę włosów, odżywia je i uzupełnia ubytki. Najważniejszym zadaniem boostera jest zatem wzmocnienie działania innych kosmetyków. Jako że jest to produkt, który uzupełnia podstawową pielęgnację, warto dobrać go do jej rodzaju. Jeśli stosujemy szampon na porost włosów, doskonałym wyborem będzie wzbogacenie go o booster przeciw wypadaniu. Dzięki bogactwu składników odżywczych pobudzi on wzrost nowych włosów i je zagęści, poprawiając ogólny wygląd i kondycję zarówno samych kosmyków, jak i skóry głowy.

W ofercie firmy Seboradin, oprócz boostera na porost włosów znajduje się również booster o działaniu regenerującym. Produkt ma pozytywny wpływ na strukturę włosa zapobiegając jego łamliwości oraz rozdwajaniu końcówek. Dzięki temu intensywnie odżywia i nawilża włosy suche i zniszczone. Działa również ochronnie na włosy uszkodzone wskutek stylizacji i koloryzacji.

Boostery do włosów to prawdziwa rewolucja w ich pielęgnacji. Odpowiednio dobrane składniki odżywcze w skoncentrowanej postaci doskonale wzmacniają działania szamponu czy odżywki. Dzięki temu włosy są zregenerowane i pełne blasku. Regularne uzupełnianie podstawowej pielęgnacji odpowiednio dobranymi boosterami przekłada się na zdrowszy wygląd włosów, a tym samym również na nasze samopoczucie. Booster jest zatem produktem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym profesjonalnym zestawie pielęgnacyjnym.

wróć do listy wpisów