Badania trychologiczne


BADANIE

odc.8

Powitanie

Dzień dobry, nazywam się Edyta Pawluś i jestem trychologiem kosmetycznym. W serii filmów edykacyjnych "W trosce o zdrowe włosy" z marką Seboradin wprowadzam Państwa w zagadnienia związane z problemami dotyczącymi stanu skóry głowy oraz włosów.

Na co dzień profesjonalnie zajmuję się kosmetologią trychologiczną. Jest to dział nauk leżący na granicy kosmetologii, dermatologii oraz medycyny estetycznej. Zajmuję się on analizą rodzaju skóry głowy i włosów oraz doborem odpowiedniego, indywidualnego, sposobu pielęgnacji włosów, wspomagającego leczenie.

Badanie

Marka Seboradin w bogatym portfolio produktów oferuje swoim klientom skuteczne i bezpieczne kuracje dedykowane różnym problemom skóry głowy i włosów. Wszystkie serie kosmetyków są wynikiem pracy ekspertów oraz długoletnich badań.

Klienci często nie zdają sobie sprawy z tego, gdzie tkwi geneza słabej kondycji włosów oraz problemów z nią związanych. Aby dobrać odpowiednią kurację, która pomoże nam skutecznie zwalczyć problem, musimy poznać przyczynę jego występowania.

Pomoże nam w tym trychoskopowe badanie skóry głowy. Jest to bezinwazyjna i w pełni bezpieczna metoda opierająca się na technice wideodermoskopii. W badaniu tym oceniane są łodygi włosów, ujścia mieszków włosowych i otaczająca je skóra. Badanie umożliwia ich ocenę bez konieczności pobierania włosów

Wyniki badania pomogą nam dobrać kuracje odpowiednią dla Twojego problemu.

Zapraszam bardzo serdecznie do zapoznania się z naszą serią filmów edukacyjnych. Jestem przekonana, że pomogą one Państwu uświadomić problem oraz skutecznie dbać o swoje włosy.