Włosy suche i zniszczone

WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE

odc.6

Powitanie

Dzień dobry, miło mi Państwa powitać w kolejnym filmie edukacyjnym z serii "W trosce o zdrowe włosy". Proszę pamiętać, że na naszym kanale znajdą Państwo wiele interesujących materiałów wideo zawierających porady na temat prawidłowej pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Temat

Włosy poddane zabiegom fryzjerskim tracą naturalną barierę ochronną. Z jednej strony nie są odpowiednio nawilżone, z drugiej narażone są na przenikanie szkodliwych substancji z otoczenia, które osłabiają włosy od wewnątrz.

Produkty

Włosy przesuszone, zniszczone zabiegami fryzjerskimi, farbowaniem, stylizacją wymagają zastosowania odpowiednich kuracji regenerujących.

Seboradin Regenerujący to kompleksowa seria przeznaczona do włosów farbowanych, zmęczonych zabiegami kosmetycznymi. Zawiera składniki pochodzenia naturalnego, w tym ekstrakt z żeńszenia, witaminy, czarną rzodkiew, naturalne oleje, kolagen.

Kuracja Seboradin Regenerujący składa się z Szamponu do włosów farbowanych, balsamu i maski.

Szampon, oczyszcza skórę głowy oraz włosy i  przygotowuje je na działanie innych kosmetyków.

Balsam, regeneruje łodygę włosa, ułatwia rozczesywanie i zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Maska intensywnie kondycjonuje łodygę włosa. Maskę zalecam stosować zamiennie z balsamem co 2-3 mycie. Należy rozprowadzić na mokrych wlosach, a następnie wmasować w skórę głowy i pozostawić na około pięć minut. Kosmetyk nie obciąża włosów. Maska skutecznie regeneruje, wzmacnia i rewitalizuje włosy.

Lotion, odpowiedzialny jest za wzmocnienie cebulki włosa i skóry głowy. Należy wmasować go w skórę głowy oraz we włosy suche bądź wilgotne, a następnie ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać.

Systematyczne stosowanie kuracjikuracjiSeboradin Regenerujący zapewnia połysk, blask i gładkość włosom. Staja się one nawilżone, zregenerowane i bardziej odporne uszkodzenia oraz działanie czynników zewnętrznych. Cenne, naturalne składniki preparatu odżywiają i pobudzają włosy do szybszej odnowy. Włosy lepiej się układają, są mniej podatne na wypadanie, zerwanie, łamliwość i rozdwajanie końcówek.

Seboradin ma w swojej ofercie jeszcze jedna kurację, która świetnie nawilża i odżywia włosy. Jest to Seboradin z Naftą Kosmetyczną. Nafta kosmetyczna to znany od wielu lat tradycyjny i sprawdzony środek do pielęgnacji włosów i skóry głowy

Kuracja, w skład której wchodzi szampon, balsam, maska i dwufazowy lotion, dedykowana jest do włosów zmęczonych i pozbawionych witalności. Rekomendowana jest w okresach, kiedy nasze włosy narażone są na nadmierne nasłonecznienie oraz oddziaływanie wysokiej temperetury. Polecana jest również w przypadku osób z kręconymi włosami.

Systematyczne stosowanie kuracji sprawia, że włosy stają się elastyczne, wzomcnione i nawilżone. Odzyskują blask, witalność i miękkość.

Podsumowanie/Porady

Włosy suche i zniszczone bardziej od innych włosów podatne są na uszkodzenia. Ich odbudowa i regeneracja wymaga dłuższego czasu i prawidłowej pielęgnacji.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do oglądania całego cyklu filmów "W trosce o zdrowe włosy"


Do zobaczenia!