Stymulowanie włosów do odrostu

ODROST WŁOSÓW

odc.4

Powitanie

Dzień dobry.
Witam w serii filmów " w trosce o zdrowe włosy”.

Temat

W dzisiejszym filmie przedstawiamy w jaki sposób wzmocnić włosy słabe, cienkie, skłonne do wypadania oraz przerzedzania się jednoczesnie przspieszając ich odrost

Produkty

Seboradin FitoCell jest pierwszą polską kuracją stymulująca odrost włosów z roślinnymi komórkami macierzystymi. To seria nowej generacji, dedykowana jest do włosów słabych, cienkich, skłonnych do wypadania i przerzedzania. Gwarantuje wzmocnienie, zagęszczenie i odrost włosów. Dodatkowo działa przeciwstarzeniowo, spowalniając proces starzenia się włosów.

Kuracja ta składa się z trzech kosmetyków: Szamponu, Maski i Serum stymulującego wzrost włosów.

Zastosowanie komórek macierzystych wpływa na spowolnienie procesu starzenia się włosów poprzez ochronę ludzkich komórek macierzystych znajdujących się w mieszku włosowym. Dzięki nim zostaje wydłużona faza anagenu, czyli faza intensywnego wzrostu włosa.

1. Szampon oczyszcza skórę głowy oraz włosy przygotowując je do dalszej pielęgnacji z wykorzystaniem maski oraz serum.

2. Maska kondycjonuje łodygę włosa. Należy stosować ją dwa lub trzy razy w tygodniu. Maskę należy rozprowadzić na mokrych włosach i  wmasować w skórę głowy,  pozostawić na około pięć minut, następnie spłukać. Kosmetyk ten nie obciąża włosów.

3. Serum intensywne odżywia korzeń włosa. Zawartość jednej tubki wmasować w skórę głowy, najlepiej codziennie. Serum to preparat bez spłukiwania. Zalecam, aby  stosować go wieczorem, najlepiej w połączeniu z masażem głowy, który poprawi ukrwienie.  Zwiększy to wnikanie substancji aktywnych, a co za tym idzie skuteczność działania preparatu.

Systematycznie i odpowiednio  stosowana kuracja Seboradin FitoCell  sprawi, że włosy stają się bardziej odporne na uszkodzenia. Zyskują zdrowy wygląd oraz łatwiej się rozczesują. Są bardziej gęste, mocniejsze, silne i pełne blasku.

Podsumowanie/Porady

Jeśli  poszukujecie sposobu na przspieszenie odrostu włosów  Seboradin FitoCell z roślinnymi komórkami macierzystymi zapewni Wam skuteczne i unikatowe rozwiązanie. Dzięki innowacyjnej recepturze  kuracja działa regenerująco, odżywczo i nawilżająco. Badania  wykazały , że systematyczne stosowanie Seboradin FitoCell sprawia, że włosy stają się gęste, grube, odporne na uszkodzenia i elastyczne. Wypadanie włosów  zmniejsza a odrost nowych jest wyraźnie zauważalny.

Zapraszam do zapoznania się z innymi filmami na naszym kanale oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem seboradin.pl.