Wypadanie włosów u mężczyzn


WYPADNIE WŁOSÓW U MĘŻCZYZN

odc.2

Powitanie

Dzień dobry, zapraszam na kolejny film z serii "W trosce o zdrowe włosy,”. Poruszamy tematy związane z tematyką pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Pokazujemy jak optymalnie dobierać odpowiednie do problemu preparaty marki Seboradin

Temat

Dzisiejszym tematem jest wypadanie oraz przerzedzanie się włosów u mężczyzn, które prowadzi do powstawania zakoli i łysienia.

Problem ten często jest bagatelizowany i akceptowany przez mężczyzn oraz traktowany jako pewnego rodzaju zjawisko naturalne. Pamiętajmy jednak, że mężczyźni tak samo, jak kobiety mogą skutecznie walczyć z przerzedzaniem się włosów.

Łysienie androgenowe, zwane łysieniem typu męskiego, to jedno z najczęstszych postaci łysienia u mężczyzn. Główną przyczyną jest uwarunkowanie genetyczne w postaci nadwrażliwości mieszków włosowych na działanie przekształconego testosteronu w dihydrotestosteron . Skutkuje to tzw miniaturyzacją mieszków włosowych czyli odrastaniem coraz cieńszych, jaśniejszych włosów a z czasem całkowitym zahamowaniem produkcji nowych włosów.

Produkty

Marka Seboradin posiada w swoim portfolio kurację dedykowaną dla Panów z problemem przedwczesnego wypadania oraz przerzedzania włosów. Seboradin Men to linia trzech preparatów, które dzięki synergii działania, stosowane razem, przynoszą najlepsze efekty.

Seboradin Men to:

  1. Szampon dla mężczyzn o działaniu oczyszczającym i wzmacniającym, który przygotowuje włosy oraz skórę głowy do kolejnych etapów pielęgnacyjnych
  2. Ampułki to intensywna kuracja odżywiająca  korzeń włosa. Zawartość jednej ampułki wmasowujemy codziennie bezpośrednio w skórę głowy rano lub wieczorem niezależnie od częstotliwości mycia głowy. Preparat nanosimy na suche lub wilgotne włosy. Nie spłukujemy. Czynność ta zabierze Wam  mniej  niż 2 minuty. Kurację w ampułkach należy stosować przez 3 miesiące, codziennie.
  3. W przypadku wzmożonego przerzedzenia  włosów na tle androgenowym u mężczyzn, zaleca się przedłużyć okres stosowania kuracji nawet do  6 miesięcy
  4. Liotion to preparat, który podtrzymuje efekty działania kuracji w ampułkach. Zalecam  stosować go po zakończeniu kuracji w ampułkach, jako stały element pielęgnacji. Liotion należy wmasować w skórę głowy oraz we włosy suche bądź wilgotne, a następnie ułożyć fryzurę. Nie  spłukiwać. Ampułki i lotion nie obciążają włosów.

Seboradin Men zwalcza proces miniaturyzacji mieszków włosowych, przez co  zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Działa ochronnie i naprawczo, a dodatkowo hamuje proces powstawania zakoli. Włosy są mocniejsze, bardziej gęste i odporne na wypadanie. Odzyskują zdrowy wygląd.

Seboradin Men zawiera m. in. Procapil hamujący proces powstawania dihydrotestosteronu głównego sprawcy łysienia typu męskiego. Kofeina oraz guarana poprawiają mikrokrążenie w skórze głowy, co pozwala na lepsze odżywienie cebulek  włosów. Ekstrakt z kiełków  zielonego groszku stymuluje  wzrost włosów.

Niezależne testy laboratoryjne wykazały aż 94% skuteczności kuracji potwierdzonej kontrolą dermatologiczną.

Podsumowanie/Porady

Jak widać drodzy Panowie, nie musicie już bezczynnie przyglądać się na postępujący proces wypadania włosów. Kuracja Seboradin Men wspomoże  Was w walce o zdrowe włosy i bujną fryzurę.  Jedyne, o czym nie możecie zapomnieć to systematyczność.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z innym filmami instruktażowymi zamieszczonymi na naszym kanale.


Do zobaczenia!