Kuracje do włosów


Kuracje do włosów to odpowiedź na włosowe problemy naszych klientów. Stworzyliśmy serie preparatów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb. Sięgamy po sprawdzone receptury i uważnie dobieramy poszczególne składniki. Nasze starania mają bezpośrednie odzwierciedlenie w spektakularnych efektach, jakie pomagają osiągnąć nasze wyroby. Skuteczność ich działania została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi w niezależnym ośrodku badawczym i wynosi od 80 do 100% (w zależności od rodzaju kuracji). Oferujemy między innymi preparaty przeciw wypadaniu włosów, dla osób borykających się z atopowym zapaleniem skóry, kuracje przeciwłupieżowe oraz wiele więcej.


Podstawą osiągnięcia oczekiwanych efektów jest regularne stosowanie oraz wieloetapowa pielęgnacja. Wszystkie kuracje, niezależnie od ich przeznaczenia, składają się z kilku rodzajów produktów. Każdy z nich pełni inną funkcję. Preparaty uzupełniają się wzajemnie, wspólnie zapewniając kompleksową pomoc. Zalecamy stosowanie 4 kroków:

  • szampon, 
  • balsam lub maska,
  • ampułki lub lotion,
  • suplementy diety.

Ważne! Niezwykle istotne jest odpowiednie dobranie kuracji do zaistniałego problemu. W razie wątpliwości – zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze produktów.