Sposób użycia Ampułek Forte i Lotionu Przeciw Wypadaniu Włosów

SeboradinAmpułki Seborain Forte należy stosować w przypadku nasilenia wypadania włosów. W celu uzyskania optymalnych rezultatów stosować jedną całą ampułkę raz dziennie przez minimum 3 miesiące. Po tym okresie w celach profilaktyki włosów skłonnych do wypadania i przerzedzania się należy stosować lotion.


Lotion Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów jest preparatem przeznaczonym do codziennej pielęgnacji włosów osłabionych, ze skłonnością do wypadania i przerzedzania się. W preparacie zostały wykorzystane składniki aktywne pochodzenia roślinnego oraz biotechnologicznego. Dzięki zastosowaniu atomizera aplikacja lotionu pozwala na szybkie i dokładne dotarcie do źródła problemu.

Zarówno lotion, jak i ampułki przeciw wypadaniu włosów należą do 1 serii, jednak ich skład różni się od siebie. Wynika to z faktu, że wzmożone wypadanie włosów jest problemem złożonym, powodowanym przez wiele czynników. Dzięki wykorzystaniu różnych substancji aktywnych skuteczność działania całej serii jest większa. Składniki czynne zostały tak dobrane, aby podczas wymiennego stosowania obu preparatów uzyskać synergię ich działania.
Ampulki Seboradin Forte
Stosuje się w przypadku nasilenia wypadania włosów przez 3 miesiące.


Lotion Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów
Stosuje się jako podtrzymanie efektów kuracji w ampułkach oraz w celach profilaktyki wypadania
i przerzedzania się włosów.