tubka z peelingiem do skóry głowy na bordowym tyle

Profesjonalny peeling do skóry głowy od Seboradin

Masz problemy z włosami? Zadbaj o odpowiednią pielęgnację skóry głowy.

 

Aby cieszyć się mocnymi i zdrowymi włosami niezależnie od sytuacji, podstawą jest zadbana skóra głowy. Jej odpowiednie oczyszczenie i pielęgnacja mają ogromne znaczenie. Na sklepowych półkach znajdziemy wiele kompleksowych produktów wspierających kondycję skóry głowy oraz włosów. Jak zacząć i o czym warto pamiętać podczas kompleksowej pielęgnacji skóry głowy? Podpowiadamy!

 

Zadbaj o dobór odpowiedniego peelingu do skóry głowy

 

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak ogromne znaczenie dla zachowania zdrowych kosmyków mają działania w obrębie skóry głowy. To od jej kondycji zależy szybkość wzrostu czy bujność czupryny. Odpowiednio nawilżona i oczyszczona skóra to absolutna podstawa profesjonalnej pielęgnacji włosów. Jednak warto pamiętać, że jest to wyjątkowo wrażliwe miejsce, stąd też wybrany przez nas peeling do skóry głowy powinien być delikatny, a jednocześnie skuteczny. Tylko dobrze dobrany kosmetyk pozwoli nam cieszyć się kompleksowym działaniem.

Choć na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów peelingów przeznaczonych do oczyszczania skóry głowy, to zdecydowanie najlepiej w tym przypadku sprawdzą się produkty na bazie enzymów lub zobojętnionych kwasów owocowych, takie jak Seboradin Hair & Scalp Care Profesjonalny Peeling do skóry głowy. Ze względu na kontrolowany proces usuwania zrogowaciałych warstw naskórka oraz pobudzenie mikrokrążenia, zwiększa wchłanianie składników aktywnych poprzez skórę, dzięki czemu stosowane na powierzchni kosmetyki mogą działać znacznie efektywniej.

 

 

Peeling Seboradin

 

Seboradin peeling do skóry głowy to produkt, który można stosować do każdego typu włosów i skóry. Regularnie używany pozwala skutecznie:

  • oczyścić i odświeżyć skórę głowy,
  • złuszczyć zrogowaciały naskórek,
  • nawilżyć skórę głowy,
  • uelastycznić włosy,
  • odżywić i zregenerować skórę.

 

UWAGA

Peeling Seboradin nie zawiera składników stałych – nie jest peelingiem mechanicznym, który pozostawia we włosach drobinki złuszczające, dlatego jego wypłukanie z włosów nie stanowi problemu.

 

Kosmetyk ten widocznie poprawia kondycję włosów poprzez swoje kompleksowe działanie. W składzie produktu znajdziemy m.in. wspomniane naturalne kwasy owocowe, ekstrakt z nasion marakui, które zapewnią skuteczne działanie w obrębie mieszków włosowych. Ponadto likwidują problem nadmiernego rogowacenia naskórka i co ważne – nie obciążają przy tym włosów Dodatkowo składnikiem zapewniającym działanie nawilżające i kojące dla skóry, są zawarte w peelingu mikroorganizmy z Różowego Jeziora w Hiszpanii.

 

Baner: Jak używać peelingu do skóry głowy

 

Aby zastosowanie peelingu było skuteczne, należy wykonać go w odpowiedni sposób. Produkt możemy nałożyć zarówno na oczyszczoną skórę po umyciu włosów szamponem lub przed tym etapem. Podczas aplikacji produktu nanieś odpowiednią ilość na mokrą skórę głowy. Następnie wykonaj kilkuminutowy, dokładny masaż. Ostatnim etapem jest odpowiednie spłukanie produktu ze skóry głowy i włosów.

 

PAMIĘTAJ

Najlepiej wykonywać zabieg peelingujący raz w tygodniu. Ma to dodatkowe znaczenie, jeśli stosujemy ampułki lub lotion Serboradin. To pozwoli uzyskać zdecydowanie lepsze rezultaty z przeprowadzanych kuracji.

 

 

Peeling do skóry głowy – podsumowanie

 

Peeling skóry głowy to nie tylko sposób na jej kompleksowe oczyszczenie, ale również skuteczna metoda nawilżenia oraz poprawy mikrokrążenia skóry. Masaż produktami peelingującymi pobudza mieszki włosowe do wzrostu poprzez lepsze ukrwienie cebulek. Dzięki temu prostemu zabiegowi możemy cieszyć się lepszą kondycją włosów, a co za tym idzie pewnością siebie i satysfakcją. Zanieczyszczona skóra głowy jest bowiem przyczyną wielu problemów, takich jak nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, łupież czy wypadanie.

 

Wypróbuj Seboradin peeling do skóry głowy i ciesz się każdego dnia zdrowymi i silnymi włosami.