Suplement diety NOWOŚĆ - Seboradin Pro Care Complex

 

Wypadanie włosów to problem dotykający zarówno kobiety, jak i mężczyzn, w każdym wieku. Powodem jest niedobór witamin i minerałów, stres, metabolizm oraz problemy hormonalne. Naturalnie człowiek traci ok. 100 włosów dziennie. Jednak, gdy ich liczba jest większa, należy jak najszybciej podjąć odpowiednie kroki. Najlepszym sposobem na walkę z nadmiernym wypadaniem włosów jest połączenie suplementacji dobroczynnych składników z kosmetykami dedykowanymi do tego typu problemu.

            Coraz większą popularność zyskują preparaty z wysoką dawką biotyny (witaminy H), która przeciwdziała wypadaniu włosów i jest najlepiej przebadaną witaminą pod kątem tego schorzenia. Witamina H zawiera cząsteczki siarki, które wpływają na proces keratynizacji, czyli uczestniczy w procesie budowania włosów. Korzystnie oddziałuje na szybszy wzrost łodygi. Należy jednak pamiętać, że sama biotyna to za mało. Widoczne efekty w jej stosowaniu  można zauważyć przede wszystkim u osób borykających się z niskim poziomem witamin z grupy B oraz przy antybiotykoterapii. Niedobór witaminy H występuje jednak bardzo rzadko, ponieważ produkują ją codziennie w odpowiednich ilościach bakterie naturalnie występujące w jelitach. Poza powyższym, biotyna znajduje się w wielu produktach spożywczych będących składnikami codziennej diety, np. w drożdżach piwnych, orzechach włoskich czy sardynkach. Organizm ludzki przyswaja tylko tyle biotyny na jakie ma obecnie zapotrzebowanie. Nadmiar zostaje wydalany.

            Jeśli nie sama biotyna, to, co wybrać? Warto zainwestować w suplement diety Seboradin Pro Care Complex zawierający nie tylko biotynę w wysokiej dawce, ale także innowacyjny składnik pochodzenia naturalnego AnaGain Nu oraz dodatkowe składniki aktywne wspomagające walkę z nadmiernym wypadaniem włosów.

            AnaGain Nu to opatentowany szwajcarski ekstrakt z zielonego groszku, który pobudza cebulki włosów do szybszego wzrostu. Stosowanie go przez dłuższy czas przyczynia się do zrównoważenia naturalnego cyklu wzrostu, co skutkuje zwiększoną ilością nowych włosów. W trzymiesięcznym badaniu klinicznym AnaGain Nu zauważono zwiększenie liczby włosów w stanie anagenu o ok. 8%, a spadek liczby włosów telogenowych o 28%. Efekty stosowania szwajcarskiego ekstraktu z zielonego groszku były widoczne już w pierwszym miesiącu. Aż 86% uczestników, zarówno kobiet jak i mężczyzn zauważyło zredukowaną liczbę włosów pozostałych na szczotce. AnaGain Nu stanowi jedną z najsilniejszych naturalnych alternatyw dla surowców pochodzenia chemicznego o podobnym działaniu.

 

 

Seboradin

 

            Oprócz wymienionego składnika pochodzenia naturalnego w kapsułkach Seboradin Pro Care Complex znajdziemy niezbędne dla wzmocnienia i przywrócenia piękna włosów cynk, selen, biotynę i miedź. Połączenie tych cennych substancji powoduje, że wszystko, co najlepsze dla naszych włosów, zostało zamknięte w jednej kapsułce, która przy regularnym stosowaniu spowoduje wyraźną poprawę stanu włosów.

            Cynk jest bardzo istotnym składnikiem w walce z wypadaniem włosów. Wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Wspiera w prawidłowej syntezie białka oraz chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Reguluje pracę gruczołów łojowych przeciwdziałając łojotokowi skóry głowy. Jego suplementacja jest niezbędna do uzyskania pięknych, zdrowych włosów.

            Selen przeciwdziała nadmiernemu wydzielaniu się sebum. Wraz z witaminą E chroni włosy przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego. Zapobiega przesuszeniu, łamliwości oraz wzmożonemu wypadaniu włosów. Działa antyoksydacyjnie.

            Miedź, podobnie jak selen wpływa na siłę, sprężystość, a także prawidłową pigmentację włosów. Wzmacnia cebulki włosów i wspomaga transport żelaza w organizmie.

            Stosowanie suplementu diety Seboradin Pro Care Complex z serią kosmetyków Seboradin Men to gwarancja wzmocnienia włosów zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz. Kuracja Seboradin Men to produkty znane od lat, przebadane w niezależnym laboratorium badawczym i cieszące się bardzo dobrą opinią wśród konsumentów. Zarówno produkty Seboradin Men jak i suplement na włosy i paznokcie Seboradin Pro Care Complex w postaci tabletek na włosy zawierają w składzie innowacyjny składnik AnaGain Nu, co podbija działanie produktów. Masaż skóry głowy podczas aplikacji kosmetyków Seboradin Men poprawia mikrokrążenie skóry głowy, przez co składniki z Seboradin Pro Care Complex niesione przez krew szybciej trafiają do cebulek włosów.

Beata Łęcka, Seboradin

 Seboradin