Poznański Lider Przedsiębiorczości - sukces naszej firmy!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została laureatem XII edycji konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości  zajmując I miejsce w swojej kategorii i otrzymując tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”!

Podczas uroczystej gali w ramach VIII Forum Gospodarczego Metropolii Poznań ogłoszono laureatów tego konkursu. Startowały w nim firmy, które mogą pochwalić się ciekawą i innowacyjną ofertą. Nagrody wręczono w czterech kategoriach: startup, mikro przedsiębiorca, mały przedsiębiorcai średni przedsiębiorca. Nagrody przyznawane są firmom posiadającym ciekawą ofertę, odnoszącym sukcesy na rynku, prowadzącym działalność przyjazną społeczeństwu i środowisku.

Pośród wielu wyróżnień i nagród na polskim rynku „Poznański Lider Przedsiębiorczości” ma rangę wyjątkową. Otrzymane wyróżnienie jest uhonorowaniem efektywnego zarządzania firmą, nowoczesnego podejścia, innowacyjności i skuteczności w prowadzeniu biznesu. W sposób wyjątkowy podkreśla profesjonalizm i zaangażowanie kadry zarządzającej, jest impulsem do dalszych prężnych działań na rzecz rozwoju firmy.

Więcej szczegółów pod poniższym linkami:

http://www.strefabiznesu.gloswielkopolski.pl/galeria/viii-forum-gospodarcze-znamy-poznanskich-liderow-przedsiebiorczosci-zdjecia

http://www.poznan.pl/mim/msp/news/poznanski-lider-przedsiebiorczosci-wyniki,80742.html

Poznański Lider Przedsiębiorczości

Poznański Lider Przedsiębiorczości

Poznański Lider Przedsiębiorczości

Poznański Lider Przedsiębiorczości

Poznański Lider Przedsiębiorczości

wróć do listy wpisów