Aktualności i wydarzenia

Łupież to krępująca przypadłość, która dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn w każdym wieku. Biały, nieestetycznie wyglądający nalot na włosach, tak naprawdę może przyjmować różne oblicza. Wyróżniamy dwa rodzaje łupieżu: suchy i tłusty. Jego rozpoznanie jest podstawą do dobrania odpowiedniego leczenia. Podpowiadamy, czym się charakteryzują oraz jakie są sposoby na ich pozbycie się.
Łupież to choroba, która może dotknąć ludzi w każdym wieku. Stanowi problem natury estetycznej, często wywołując dyskomfort psychiczny. Bywa powodem zawstydzenia i zaniżenia poczucia własnej wartości. Na szczęście, da się z nim skutecznie walczyć. Tłumaczymy, czym jest łupież, jakie mogą być przyczyny jego powstawania oraz podpowiadamy, jak się go pozbyć.
Marka Seboradin wraz z Centrum Zdrowego Włosa z Krakowa zaprasza Was w dniach 21.01 - 31.01.2021 na KONKURS!
Osoby, które świadomie podchodzą do pielęgnacji włosów doskonale wiedzą, czego potrzebują ich kosmyki. W związku z tym, znalezienie prezentu dla włosomaniaczki często stanowi duże wyzwanie. Chcąc ułatwić Ci to zadanie, stworzyliśmy listę produktów, o których marzy każda z nich. Poznaj 5 propozycji prezentów, które z pewnością zadowolą obdarowaną.
Zdrowe, piękne włosy to marzenie niemal każdego z nas. Jednak aby je osiągnąć, należy o nie odpowiednio zadbać. Na kondycję włosów wpływają różne czynniki, jednak bezwzględną podstawą jest pielęgnacja. Istotne jest to, w jaki sposób je myjesz, jak je odżywiasz oraz z jakich preparatów korzystasz. Podpowiadamy, jak pielęgnować włosy i skórę głowy, by fryzura była Twoją ozdobą.
Showing 1 to 5 of 56 (1 Pages)