Aktualności i wydarzenia

Marka Seboradin na targach China International Import Expo 2020 in Shanghai.
Płaska, pozbawiona naturalnej objętości fryzura i nieestetyczne strąki niedługo po umyciu to prawdziwe utrapienie i częste źródło kompleksów. Przetłuszczające się włosy i skóra głowy to problem, z którym boryka się bardzo dużo osób. Tłumaczymy, dlaczego włosy się przetłuszczają oraz podpowiadamy, jak powinna wyglądać ich prawidłowa pielęgnacja.
Po porodzie w ciele kobiety zachodzą bardzo duże zmiany. Młode mamy niejednokrotnie muszą się mierzyć z wieloma wyzwaniami. Częstym problemem jest nadmierne wypadanie włosów. Czy wyraźnie przerzedzona fryzura powinna martwić? Dlaczego tak się dzieje? Co robić, by przywrócić włosy do normalnego stanu? Wychodzimy naprzeciw i rozwiewamy wątpliwości. Na wszystkie pytania odpowiadamy w poniższym wpisie.
Twoje włosy wołają o ratunek? Suche, łamliwe, z rozdwojonymi końcówkami sprawiają, że fryzura prezentuje się nieestetycznie? Jesteś o krok od krótkiego cięcia i pozbycia się problemu? Przedstawiamy plan ratunkowy dla bardzo zniszczonych włosów. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces naprawczy, dzięki któremu uratujesz swoje włosy, bez konieczności podjęcia radykalnych kroków.
Bardzo wiele mówi się w ostatnim czasie o higienie i dezynfekcji rąk, ale czy byliście świadomi, że na włosach również gromadzą się drobnoustroje?
Showing 1 to 5 of 51 (1 Pages)