Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów

 • 21,99 zł 23,99 zł
 • 192,00 zł 231,00 zł
 • 38,00 zł 47,98 zł
 • 12,90 zł

  Lorem ipsum dolor sit amet.

  12,90 zł
 • 12,90 zł

  Lorem ipsum dolor sit amet.

  12,90 zł

Preparaty przeciw wypadaniu włosów


Preparaty przeciw wypadaniu włosów to obowiązkowy punkt pielęgnacji osób borykających się z tą przykrą dolegliwością. Przerzedzona fryzura to problem, który może dotknąć każdego, w każdym wieku, a przyczyny jego pojawienia się mogą być bardzo zróżnicowane – od genetyki, poprzez złą dietę i stres, aż po reakcję na przyjmowane leki. Rozwiązaniem jest zdiagnozowanie i wyeliminowanie źródła oraz dobranie odpowiednich środków na wypadanie włosów. Pragniemy pomóc naszym klientom w walce o gęste, mocne włosy, dlatego stworzyliśmy serię produktów Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów.


Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów


Preparaty Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów to linia obejmująca: specjalistyczny szampon na wypadanie włosów, balsam, maskę, lotion i komplet ampułek z silnie skoncentrowanymi substancjami. Wszystkie produkty posiadają specjalnie opracowaną recepturę i są bogate w substancje odżywcze, witaminy i ekstrakty roślinne. W celu osiągnięcia w pełni satysfakcjonujących efektów niezbędna jest regularność oraz kompleksowe działanie poprzez 4-etapową kurację:


1. szampon przeciw wypadaniu włosów,
2. balsam/maska na wypadanie włosów,
3. lotion/ampułki,
4. suplementy diety na włosy.

Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów
Przy regularnym stosowaniu pełnej kuracji efekty będą widoczne już po 3-6 tygodniach!


Jak działają preparaty Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów?


Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów to produkty, których głównym zadaniem jest eliminacja problemu wypadania i przerzedzania się włosów. Prepraty Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów zawierają składniki hamujące aktywność enzymu 5-alfa reduktazy – odpowiedzialnego za powstawanie dihydrotestosteronu (DHT) - hormonu osłabiającego mieszki włosowe. Ponadto, poprawiają ukrwienie skóry głowy sprawiając, że staje się bardziej dotleniona i odżywiona oraz stymulują i pobudzają cebulki do wzrostu. W efekcie – fryzura staje się gęstsza, a włosy są lepszej kondycji. Według badań skuteczność działania oraz wzmocnienie włosów wynosi aż 84%!*


*Test samooceny pod kontrolą dermatologiczną, po 6 tygodniach stosowania szamponu oraz lotionu Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów. Skuteczność działania została potwierdzona w badaniach aparaturowych przez niezależne, specjalistyczne laboratorium badawcze.


Dla kogo polecana są preparaty przeciw wypadaniu włosów?


Seria preparatów Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów polecana jest osobom:

 • z problemem wypadających, przerzedzających się włosów,
 • korzystającym z terapii łysienia androgenowego, jako środek wspomagający,
 • z nasilającym się powstawaniem zakoli,
 • z nadmierną utratą włosów związaną z przyjmowaniem leków lub chorobami ogólnoustrojowymi,
 • kobietom z tzw. „po ciążowym” wypadaniem włosów,
 • paniom, które borykają się z wypadaniem włosów w okresie menopauzy.