Zestawy Seboradin

  • 138,34 zł 184,45 zł
  • 132,35 zł 176,46 zł
  • 152,22 zł 202,96 zł

Zestawy produktów Seboradin


Zestawy produktów Seboradin to gotowe kompozycje produktów przeznaczone do konkretnych potrzeb skóry głowy i włosów. Jesteśmy świadomi tego, jak różne wymagania mają nasi klienci. Pragniemy być odpowiedzią na wszystkie z nich, dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór propozycji. W asortymencie dostępne są między innymi zestawy wspomagające walkę z wypadaniem włosów, łojotokiem, łupieżem. Wszystkie zestawy zostały stworzone przez Dermo Eksperta firmy Seboradin. Produkty uzupełniają się wzajemnie i pozwalają na zastosowanie wszystkich etapów pielęgnacji:

  1. Szampon,
  2. Balsam lub maska,
  3. Ampułki lub lotion,
  4. Suplementy diety.

Oferowane zestawy produktów Seboradin to również doskonały pomysł na prezent. Jeśli ktoś z Twoich bliskich boryka się z problemem włosowym i wiesz, jakiej pielęgnacji potrzebuje – podaruj mu gotowe rozwiązanie.

Idealną kompozycję możesz również stworzyć samodzielnie. Wszystkie produkty można kupić osobno. Dla wygody poruszania się po naszej stronie oraz ułatwienia poszukiwań stworzyliśmy zakładki dedykowane poszczególnym problemom/seriom produktów. W ofercie znajdziesz zarówno preparaty wspomagające leczenie problemów z włosami i skórą głowy, m.in. kuracje przeciwłupieżowe czy preparaty przeciw wypadaniu włosów, jak i produkty dostosowane do charakteru włosów, m.in. jasnych, ciemnych czy męskich.