Seboradin Ochrona Antybakteryjna

  • 8,99 zł 13,99 zł
  • 8,99 zł 13,99 zł

Seboradin Ochrona Antybakteryjna


Seboradin Ochrona Antybakteryjna to produkty, dzięki którym możesz ochronić się przed bakteriami. W obecnych czasach i panującej sytuacji epidemiologicznej dbanie o higienę jest szczególnie ważne. Częsta dezynfekcja rąk to nie wszystko. Istotne jest również odpowiednie oczyszczanie skóry i włosów. Wychodząc naprzeciw potrzeb oferujemy serię produktów o działaniu antybakteryjnym.

Dostępne rodzaje preparatów o działaniu antybakteryjnym


W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje preparatów ochronnych o działaniu antybakteryjnym. W dostępnym asortymencie znajdziesz produkty pielęgnacyjne do stosowania zarówno w domu, jak i poza nim.

  • 2w1 szampon i żel o działaniu antybakteryjnym – do ciała i włosów. Delikatna formuła zapewnia łagodne oczyszczanie. Preparat może być stosowany przez osoby ze skórą suchą, skłonną do podrażnień (również z atopowym zapaleniem skóry).
  • Mydło w płynie – do codziennego mycia rąk. Doskonale oczyszcza, nawilża i odżywia skórę dłoni. Antybakteryjne działanie zapewnia dodatek olejków eterycznych – pomarańczowego, z drzewa herbacianego, sosnowego.
  • Spray do dezynfekcji rąk – wysoka zawartość alkoholu i naturalnych składników roślinnych o działaniu bakterio- i wirusobójczym zapewnia natychmiastowe działanie.
  • Krem do rąk ochronny Seboradin CLEAN zawiera składniki aktywne o działaniu antybakteryjnym - krem do rąk natłuszcza i nawilża skórę dłoni, zmniejsza jej suchość i szorstkość. Ponadto wygładza i zmiękcza naskórek, poprawiają ogólną kondycję dłoni. Zawiera składniki aktywne powszechnie znane z właściwości antybakteryjnych: olejek z drzewa herbacianego, kompozycję olejku kolendrowego, kompozycję olejku pomarańczowego oraz ekstrakt z korzenia tataraku.

Pielęgnację antybakteryjną można stosować zamiennie z innymi kuracjami. W swojej ofercie posiadamy produkty o zróżnicowanym działaniu, dostosowane do różnych problemów włosowych, w tym między innymi preparaty przeciw wypadaniu włosów, kuracje przeciwłupieżowe czy produkty regenerujące.