Seboradin Ochrona Antybakteryjna

Seboradin Ochrona Antybakteryjna


Seboradin Ochrona Antybakteryjna to produkty, dzięki którym możesz ochronić się przed bakteriami. W obecnych czasach i panującej sytuacji epidemiologicznej dbanie o higienę jest szczególnie ważne. Częsta dezynfekcja rąk to nie wszystko. Istotne jest również odpowiednie oczyszczanie skóry i włosów. Wychodząc naprzeciw potrzeb oferujemy serię produktów o działaniu antybakteryjnym.

Seboradin Ochrona Antybakteryjna

Dostępne rodzaje preparatów o działaniu antybakteryjnym


W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje preparatów ochronnych o działaniu antybakteryjnym. W dostępnym asortymencie znajdziesz produkty pielęgnacyjne do stosowania zarówno w domu, jak i poza nim.

  • 2w1 szampon i żel o działaniu antybakteryjnym – do ciała i włosów. Delikatna formuła zapewnia łagodne oczyszczanie. Preparat może być stosowany przez osoby ze skórą suchą, skłonną do podrażnień (również z atopowym zapaleniem skóry).
  • Mydło w płynie – do codziennego mycia rąk. Doskonale oczyszcza, nawilża i odżywia skórę dłoni. Antybakteryjne działanie zapewnia dodatek olejków eterycznych – pomarańczowego, z drzewa herbacianego, sosnowego.
  • Spray do dezynfekcji rąk – wysoka zawartość alkoholu i naturalnych składników roślinnych o działaniu bakterio- i wirusobójczym zapewnia natychmiastowe działanie.
  • Żel o działaniu antybakteryjnym – do oczyszczania rąk bez użycia wody. Zawartość alkoholu: 66%. W składzie zawarte składniki o działaniu nawilżającym, dzięki czemu nie wysusza dłoni.

Pielęgnację antybakteryjną można stosować zamiennie z innymi kuracjami. W swojej ofercie posiadamy produkty o zróżnicowanym działaniu, dostosowane do różnych problemów włosowych, w tym między innymi preparaty przeciw wypadaniu włosów, kuracje przeciwłupieżowe czy produkty regenerujące.