Seboradin Protect

 • 49,99 zł 69,97 zł
 • 23,99 zł

  Globalna ochrona włosów i ich koloru. Do każdego typu włosów.

  23,99 zł
 • 23,99 zł

  Globalna ochrona włosów i ich koloru. Do każdego typu włosów.

  23,99 zł
 • 10,99 zł 21,99 zł

  Globalna ochrona włosów i ich koloru. Do każdego typu włosów.

  10,99 zł 21,99 zł

Seboradin Protect


Seboradin Protect to seria produktów do włosów ukierunkowana na zapewnienie ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Słońce, uszkodzenia mechaniczne, a nawet zanieczyszczone powietrze – to elementy, które negatywnie wpływają na ich kondycję. Codzienne tarcie włosów czy modelowanie na gorąco sprawia, że kosmyki stają się słabe, suche i łamliwe. Latem szczególnie istotna jest ochrona włosów przed słońcem. Długotrwałe narażenie na promieniowanie UV sprawia, że łuski włosa rozchylają się, a w efekcie – kruszą. Przy krótkim przebywaniu w słońcu – mgiełka i nakrycie głowy zdecydowanie wystarczą, jednak jeśli planujesz spędzać czas w nasłonecznionym miejscu przez długie godziny – zdecydowanie przyda Ci się mocniejsza ochrona.

Seboradin Protect

Jak działają produkty Seboradin Protect?


Wychodząc naprzeciw potrzeb włosów naszych klientów stworzyliśmy serię Seboradin Protect. To kosmetyki, których zadaniem jest globalna ochrona włosów i ich koloru przed czynnikami zewnętrznymi. Receptura i skład zostały skomponowane w taki sposób, by zapewnić intensywne nawilżenie od nasady, aż po same końce. W ofercie dostępne są: szampon, maska, spray kondycjonujący. Zdecydowanie największą skuteczność zapewni regularna, wieloetapowa pielęgnacja. Szampon i spray przeznaczony jest do codziennego stosowania, natomiast maska – od 2 do 3 razy w tygodniu. Włosy staną się gładkie, zdrowe, błyszczące.


W przypadku borykania się z innymi problemami włosowymi, np. łupieżem czy łojotokiem – należy dobrać kuracje Seboradin dedykowane konkretnej przypadłości i stosowanie jej naprzemiennie.


Dla kogo polecana jest seria Seboradin Protect?


Seboradin Protect to seria polecana dla osób:

 • które potrzebują preparatów termoochronnych – stylizują włosy na gorąco (używają suszarki, prostownicy, lokówki),
 • które potrzebują ochrony włosów przed słońcem – w okresie letnim, wakacyjnym,
 • pragnących zapewnić globalną ochronę swoim włosom przez cały rok – również przed zanieczyszczeniami środowiska – smogiem,
 • które poszukują produktu bez spłukiwania, ułatwiającego rozczesywanie, ograniczającego puszczenie się włosów (spray),
 • którym zależy na poprawie kondycji włosów.