Seboradin PROTECT globalna ochrona włosów i ich koloru przed czynnikami zewnętrznymi

Seria kosmetyków stworzona do ochrony włosów przed działaniem czynników zewnętrznych. Idealnie sprawdzi się zarówno w letnie słoneczne, jak i zimowe pochmurne dni. Długotrwała ekspozycja na działanie promieni słonecznych sprawia, że włosy stają się słabsze, wysuszone i mogą się łamać. Podobnie działa ekspozycja na działanie suszarki, prostownicy, czy lokówki. Dodatkowo każdego dnia włosy narażone są na uszkodzenia mechaniczne, jak np. tarcie o ubrania, czy czapki. Niekorzystnie na włosy wpływa również zanieczyszczenia powietrza, tworząc szkodliwy film na włosach. Każdy dostępny w naszej ofercie produkt – maska, szampon, czy spray kondycjonujący – chroni włosy oraz ich kolor.

Seria produktów zawiera składniki, które doskonale nawilżają pasma od nasady włosów, aż po ich końce. Codzienne stosowanie szamponu i sprayu w połączeniu ze stosowaniem maski 2-3 razy w tygodniu pomaga ochronić włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Pasma stają się wygładzone, wyglądają zdrowiej i są pełne blasku. Produkty nie obciążają włosów, dzięki czemu fryzura jest odpowiednio uniesiona i wygląda świeżo.

Seboradin PROTECT polecany jest dla osób:

  • którzy potrzebują preparatów termoochronnych – stylizują włosy na gorąco (używają suszarki, prostownicy, lokówki)
  • którzy poszukują ochrony przed UV – w okresie letnim, wakacyjnym
  • pragnącym zapewnić  globalną ochronę swoim włosom przez cały rok - również przed zanieczyszczeniami środowiska - smogiem
  • którzy poszukują produktu bez spłukiwania, ułatwiającego rozczesywanie ograniczającego puszenie się włosów. (spray)
  • którym zależy na poprawie kondycji włosów.