Seboradin Protect – ochrona włosów przed słońcem

 • 49,99 zł 69,97 zł
 • 20,99 zł 23,99 zł

  Globalna ochrona włosów i ich koloru. Do każdego typu włosów.

  20,99 zł 23,99 zł
 • 20,99 zł 23,99 zł

  Globalna ochrona włosów i ich koloru. Do każdego typu włosów.

  20,99 zł 23,99 zł
 • 10,99 zł 21,99 zł

  Globalna ochrona włosów i ich koloru. Do każdego typu włosów.

  10,99 zł 21,99 zł

Seboradin Protect


Seboradin Protect to seria produktów do włosów ukierunkowana na zapewnienie ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Słońce, uszkodzenia mechaniczne, a nawet zanieczyszczone powietrze – to elementy, które negatywnie wpływają na ich kondycję. Codzienne tarcie włosów czy modelowanie na gorąco sprawia, że kosmyki stają się słabe, suche i łamliwe. Latem szczególnie istotna jest ochrona włosów przed słońcem. Długotrwałe narażenie na promieniowanie UV sprawia, że łuski włosa rozchylają się, a w efekcie – kruszą. Przy krótkim przebywaniu w słońcu – mgiełka i nakrycie głowy zdecydowanie wystarczą, jednak jeśli planujesz spędzać czas w nasłonecznionym miejscu przez długie godziny – zdecydowanie przyda Ci się mocniejsza ochrona.

Jak działają produkty Seboradin Protect?


Wychodząc naprzeciw potrzeb włosów naszych klientów stworzyliśmy serię Seboradin Protect. To kosmetyki, których zadaniem jest globalna ochrona włosów i ich koloru przed czynnikami zewnętrznymi. Receptura i skład zostały skomponowane w taki sposób, by zapewnić intensywne nawilżenie od nasady, aż po same końce. W ofercie dostępne są: szampon, maska, spray kondycjonujący. Zdecydowanie największą skuteczność zapewni regularna, wieloetapowa pielęgnacja. Szampon i spray przeznaczony jest do codziennego stosowania, natomiast maska – od 2 do 3 razy w tygodniu. Włosy staną się gładkie, zdrowe, błyszczące.


W przypadku borykania się z innymi problemami włosowymi, np. łupieżem czy łojotokiem – należy dobrać kuracje Seboradin dedykowane konkretnej przypadłości i stosowanie jej naprzemiennie.


Dla kogo polecana jest seria Seboradin Protect?


Seboradin Protect to seria polecana dla osób:

 • które potrzebują preparatów termoochronnych – stylizują włosy na gorąco (używają suszarki, prostownicy, lokówki),
 • które potrzebują ochrony włosów przed słońcem – w okresie letnim, wakacyjnym,
 • pragnących zapewnić globalną ochronę swoim włosom przez cały rok – również przed zanieczyszczeniami środowiska – smogiem,
 • które poszukują produktu bez spłukiwania, ułatwiającego rozczesywanie, ograniczającego puszczenie się włosów (spray),
 • którym zależy na poprawie kondycji włosów.