Suplement diety

  • 44,99 zł 49,99 zł

Dobre suplementy na włosy i paznokcie


Nutrikosmetyki, nazywane także kosmetykami w tabletkach na włosy, to suplementy diety w postaci kapsułek, których zadaniem jest dostarczenie organizmowi składników odpowiedzialnych za włosy, skórę i paznokcie. Seboradin Pro Care Complex to dobre suplementy na włosy i paznokcie o specjalnie skomponowanym składzie. Te małe kapsułki mieszczą w sobie bogatą mieszankę składników odpowiedzialnych za utrzymanie właściwej kondycji włosów, skóry i paznokci. Innowacyjna formuła daje gwarancję kompleksowego działania. Seboradin Pro Care Complex stanowi uzupełnienie niezbędnych, rekomendowanych dawek substancji czynnych. Oferowane witaminy na włosy i paznokcie zapewniają 100% dziennego zapotrzebowania na biotynę, cynk, selen i miedź. Ponadto, zawierają szwajcarski, opatentowany składnik z organicznych kiełków zielonego groszku – AnaGain™ Nu, który wpływa na stymulację brodawek skórnych niezbędnych do wzrostu nowych włosów.

seboradin suplement diety na włosy i paznokcie

Tabletki na włosy to doskonałe uzupełnienie działania kosmetycznych preparatów pielęgnacyjnych. Dobór cennych substancji odżywczych sprawia, że pozytywnie wpływają one na kondycję włosów. Oprócz tego są także doskonałym wsparciem dla skóry i paznokci. Dzięki zastosowaniu tabletek na włosy Seboradin Pro Care Complex wydłuża się cykl życia włosów, a jednocześnie są one lśniące i wyglądają na zdrowsze. Określenie potrzeb swoich włosów, dobór odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych, a także wsparcie całej kuracji tabletkami na włosy to kompleksowe podejście, które pozwoli cieszyć się zadbanymi i pięknymi włosami.

Nie od dziś wiadomo, że organizm do dobrego funkcjonowania potrzebuje witamin. Nie inaczej jest z włosami. Aby wyglądały one zdrowo, były gęstsze i pełne blasku warto zadbać nie tylko o właściwą pielęgnację, ale także o odżywienie ich od środka. Doskonałym sposobem jest zastosowanie witamin na włosy. Seboradin Pro Care Complex to zestaw witamin, który wpływa zarówno na kondycję włosów, jak i na lepszy wygląd skóry i paznokci. Dzięki odpowiednio skomponowanemu zestawowi składników przywraca żywotność włosów oraz wykazuje działanie anti-aging. Intensywna pielęgnacja od wewnątrz to najlepszy sposób, aby utrzymać włosy w doskonałej kondycji.

Jak działają suplementy diety na włosy i paznokcie - Seboradin Pro Care Complex?


Suplementy diety Seboradin Pro Care Complex pomagają:

  • zachować zdrowe, lśniące włosy,
  • mocne paznokcie,
  • miękką, jędrną skórę,
  • wydłużają cykl życia włosów i przywracają ich żywotność,
  • zapobiegają nadmiernemu wypadaniu włosów,
  • wykazują działanie anti-aging do włosów, intensywnie je pielęgnując od wewnątrz.

Do uzyskania w pełni satysfakcjonujących efektów zalecamy zastosowanie wieloetapowej pielęgnacji: szampon, balsam lub maska, ampułki do włosów i dobry suplement na włosy. Określ jakie są potrzeby Twoich włosów i dobierz preparaty ukierunkowane na dane działanie. Kompleksowe podejście i wzmocnienie zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz to klucz do sukcesu.

seboradin suplement diety na włosy i paznokcie 1