Seboradin MED Przeciw Wszom i Gnidom

Seboradin MED Kurację Przeciw Wszom i Gnidom stosuje się zarówno w celu zwalczenia wszawicy oraz jako preparat zapobiegający w okresie zwiększonego ryzyka zarażenia. Ekstrakty hamują procesy tworzenia pancerzyka wszy, co zapobiega ich formowaniu. Ocet jabłkowy chroni włosy przed przyczepianiem się gnid, ułatwia ich wyczesywanie z włosów. Zapach czosnku odstrasza i dusi wszy. Miodla indyjska podnosi odporność skóry na działanie pasożytów i chroni przed ukąszeniami, działa odstraszająco. Mechaniczna skuteczność działania została wzmocniona poprzez dodatek oleju andiroba oraz olejku z drzewa herbacianego. Olej andiroba koi podrażnienia oraz łagodzi swędzenie skóry powstałe na skutek ukąszeń wszy. Jego gorzki smak skutecznie odstrasza wszy. Olejek z drzewa herbacianego, poprzez intensywny zapach, skutecznie odstrasza wszy.

Bezpieczeństwo stosowania przez dzieci od 3 roku życia potwierdzone badaniami klinicznymi.

Polecany jest dla osób:

 • zarówno dorosłym jak i dzieciom od 3 r. życia z wszawicą
 • profilaktycznie w okresie zwiększonego ryzyka zarażenia
 • współmieszkańcom osoby, u której wystąpił problem wszawicy
 • dzieciom wyjeżdzającym na kolonie, obozy, przebywającym w większych grupach

Linia wyrobów medycznych:

1. Kompres – usuwa wszy i gnidy
2. Szampon – oczyszcza skórę głowy po zastosowaniu kompresu, tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju wszy i gnid
3. Lotion – zapobiega rozwojowi wszy i gnid
 • 16,19 zł

  Jest preparatem, który stosuje się zarówno w celu zwalczania wszawicy oraz jako środek zapobiegający, w okresie zwiększonego ryzyka zarażenia.

  16,19 zł
 • 16,19 zł

  Jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy. Jest preparatem, którego skuteczność działania wynika z zastosowania substancji aktywnych pochodzenia naturalnego.

  16,19 zł
 • 21,99 zł

  Jest preparatem olejowym, którego skuteczność działania opiera się głównie na zahamowaniu rozwoju wszy poprzez zamknięcie dopływu tlenu. W wyniku aplikacji produktu na całą powierzchnię skóry głowy i włosy, obecne na nich pasożyty obumierają. 

  21,99 zł