Seboradin MED Przeciw Wszom i Gnidom

 • 16,19 zł

  Jest preparatem, który stosuje się zarówno w celu zwalczania wszawicy oraz jako środek zapobiegający, w okresie zwiększonego ryzyka zarażenia.

  16,19 zł
 • 16,19 zł

  Jest wyrobem medycznym przeznaczonym do zwalczania wszy. Jest preparatem, którego skuteczność działania wynika z zastosowania substancji aktywnych pochodzenia naturalnego.

  16,19 zł
 • 21,99 zł

  Jest preparatem olejowym, którego skuteczność działania opiera się głównie na zahamowaniu rozwoju wszy poprzez zamknięcie dopływu tlenu. W wyniku aplikacji produktu na całą powierzchnię skóry głowy i włosy, obecne na nich pasożyty obumierają. 

  21,99 zł

Kuracja przeciw wszom i gnidom


Seboradin MED to seria produktów – kompres, lotion i szampon przeciw wszom i gnidom. Wszawica to powszechny, trudny problem, który może dotknąć każdego, w każdym wieku. Wbrew utartej opinii nie zawsze jest wynikiem braku odpowiedniej higieny. Do zarażenia może dojść w dużych skupiskach ludzi lub poprzez korzystanie z tych samych produktów, np. szczotki do włosów, nakryć głowy, pościeli. Kompres, szampon i lotion przeciw wszom i gnidom to zarówno sposób na zwalczenie problemu, jak i preparat zapobiegający przed jego pojawieniem się. To szczególnie istotne w okresach zwiększonego ryzyka zarażenia.

Seboradin MED Przeciw Wszom i Gnidom


Co sprawia, że Seboradin MED jest tak skuteczny?


Seboradin MED to specjalnie skomponowana mieszanka substancji aktywnych naturalnego pochodzenia. Bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Preparaty mogą być stosowane już od 3 roku życia. W skład kosmetyków wchodzą:

 • Ekstrakty – odpowiadające za zatrzymanie procesu tworzenia pancerzyka wszy,
 • Ocet jabłkowy – zapobiegający przed wczepianiem się gnid we włosy oraz ułatwiający ich wyczesanie,
 • Zapach czosnku – skutecznie dusi wszy,
 • Miodla indyjska – działająca odstraszająco, podnosi odporność skóry i zapobiega przed ukąszeniami,
 • Olejek andiroba i olejek z drzewa herbacianego – koją podrażnienia, łagodzą swędzenie, odstraszają wszy.

Dostępne preparaty


Seboradin MED to kuracja obejmująca 3, różne preparaty. Każdy z nich ma inne działanie. W celu osiągnięcia w pełni satysfakcjonującego efektu niezbędne jest zastosowanie wszystkich produktów w odpowiedniej kolejności.


Pierwszym krokiem jest kompres. To produkt odpowiadający za usunięcie wszystkich wesz i gnid.


Drugi krok to szampon przeciw wszom i gnidom. Jego zadaniem jest oczyszczenie skóry głowy. Dodatkowo, zawarte w nim składniki tworzą środowisko zapobiegające przed rozwojem pasożytów.


Trzecim i ostatnim krokiem jest lotion – preparat, który działa ochronnie i zapobiegawczo. Chroni przed ponownym pojawieniem się problemu.