Seboradin Sensitive

  • 35,00 zł 39,99 zł
  • 35,00 zł 39,99 zł

Preparaty do atopowej skóry głowy 

Atopowe zapalenie skóry (AZS) to przewlekła choroba objawiająca się suchą, bardzo wrażliwą, skłonną do podrażnień skórą. W celu łagodzenia objawów oraz zapobiegania ich nawrotom osoby borykające się z tym problemem powinny stosować odpowiednio dobraną pielęgnację. Wychodząc naprzeciw potrzeb osób borykających się z tym problemem oferujemy balsamy i szampony do atopowej skóry głowy.

Seboradin Sensitive – ratunek dla wrażliwej skóry głowy


Seboradin Sensitive to seria produktów stworzonych specjalnie z myślą o wrażliwej, wymagającej skórze głowy. Precyzyjnie skomponowany skład i lekka formuła sprawiają, że kosmetyki działają łagodząco na podrażnienia, zmniejszają stany zapalne, redukują zaczerwienienia, łuszczenie i swędzenie. Na próżno szukać w nich sztucznych barwników, parabenów, SLSów i SLESów. W pełni bezpieczne i delikatne są ratunkiem dla wrażliwej skóry głowy. Jednocześnie, kosmetyki spełniają swoją główną funkcję – dokładnie myją i pozytywnie wpływają na kondycję włosów nawilżając i wzmacniające je od cebulek, aż po końce.


Szampon i balsam Seboradin Sensitive to duet idealny dla osób z atopowym zapaleniem skóry, ale także do słabych i cienkich włosów, wymagających delikatnej pielęgnacji. Kosmetyki mogą być stosowane codziennie. Posiadają bardzo delikatny zapach, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.


Dla kogo polecana jest seria Seboradin Sensitive?


Szampony i balsamy z serii Seboradin Sensitive polecane są dla osób:

  • z wrażliwą, alergiczną, swędzącą skórą głowy,
  • z atopowym zapaleniem skóry głowy (AZS),
  • z przesuszonym, złuszczającym się skalpem,
  • z nietolerancją na SLS/SLES lub poszukującymi tego typu produktu np. po keratynowym prostowaniu włosów,
  • z delikatnymi, cienkimi włosami.