Seboradin z Naftą Kosmetyczną

  • 24,98 zł 27,98 zł

Seboradin z naftą kosmetyczną


Seboradin z naftą kosmetyczną to seria produktów będących nowoczesną odsłoną tradycyjnych, sprawdzonych sposobów pielęgnacji włosów. Nafta kosmetyczna doceniana jest za swoje fantastyczne działanie. Stosowana od pokoleń! Rewelacyjnie zmiękcza, wygładza, nabłyszcza włosy. Po nałożeniu tworzy warstwę ochronną, zapobiegającą przed odparowaniem wody i chroni szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Pomaga wydobyć blask, domyka łuski włosa, dzięki czemu staje się idealnie gładki. Ponadto, nafta kosmetyczna ma działanie antystatyczne. Nałożona na włosy zapobiega ich elektryzowaniu. Seria z naftą kosmetyczną w ofercie Seboradin obejmuje: szampon, balsam, maskę i lotion.

Dla kogo przeznaczona jest seria Seboradin z naftą kosmetyczną?


Seboradin z naftą kosmetyczną to produkty o działaniu nawilżającym dla suchych, puszących się, łamliwych włosów. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają włosy zniszczone farbowaniem lub często korzystają z suszarki, prostownicy, termoloków. Preparaty polecane są również dla osób:

  • z matowymi, pozbawionymi blasku włosami,
  • z osłabionymi, pozbawionymi witalności włosami,
  • których włosy nie są bardzo zniszczone, ale wymagają nawilżenia i ochrony przed utratą wody,
  • którym zależy na ograniczeniu puszenia się włosów.

Produkty z serii Seboradin z naftą kosmetyczną można stosować zamiennie z innymi preparatami, dostosowanymi do indywidualnych potrzeb. W ofercie posiadamy między innymi preparaty przeciw wypadaniu włosówkuracje przeciwłupieżowe, produkty do włosów przetłuszczających się.