Seboradin Regenerujący - Kosmetyki do włosów farbowanych i zniszczonych

 • 48,99 zł 61,97 zł
 • 21,99 zł 29,99 zł
 • 12,99 zł 15,99 zł
 • 12,99 zł 15,99 zł
 • 12,99 zł 15,99 zł
 • 12,99 zł 15,99 zł

Kosmetyki do włosów farbowanych to nieodłączny element prawidłowej pielęgnacji. Zmiana koloru włosów zawsze wiąże się z ich osłabieniem. Stają się łamliwe, suche i pozbawione blasku. Aby przywrócić im zdrowie i lśniący wygląd ważne jest, by odpowiednio o nie zadbać. Profesjonalne, dedykowane kosmetyki do włosów farbowanych potrafią zdziałać cuda! Wychodząc na ratunek zniszczonym kosmykom stworzyliśmy preparaty, dzięki którym zniszczone włosy odzyskają swój piękny wygląd.

Seboradin Regenerujący - szampon na zniszczone włosy


Seboradin Regenerujący to seria produktów stworzonych specjalnie z myślą o włosach zniszczonych, wymagających odpowiedniego nawilżenia. Szampon regenerujący, lotion, maska i balsam – zestaw, dzięki któremu Twoje włosy na nowo staną się mocne, odżywione i gładkie. Szampon na zniszczone włosy działa regenerująco. Jest bogaty w cenne substancje odżywcze i kompleks witamin. Lotion, maska i balsam chronią przed rozdwajaniem końcówek, wygładzają strukturę i sprawiają, że włosy stają się miękkie i lśniące. Do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu niezwykle ważna jest systematyczność i przestrzeganie czteroetapowej kuracji:

 1. szampon regenerujący,
 2. balsam lub maska,
 3. lotion,
 4. suplementy diety.


Odpowiednio skomponowane składy poszczególnych preparatów uzupełniają się wzajemnie tworząc wspólnie kompleksowe rozwiązanie na połamane kosmyki.

Włosy farbowane ze względu na osłabioną strukturę wymagają szczególnej regeneracji. Z myślą o ich potrzebach powstał szampon do włosów farbowanych, który intensywnie odbudowuje i regeneruje, a także chroni kolor. Polecany jest zarówno do włosów farbowanych, jak i zniszczonych modelowaniem czy suszeniem. Odpowiedni dobór składników sprawia, że suche i osłabione włosy zyskują miękkość i blask. Lepsze nawilżenie zapobiega elektryzowaniu, co ułatwia modelowanie i przekłada się na zdrowszy wygląd włosów.  KerariceTM,, syrop kukurydziany, Prowitamina B5, ekstrakty z żeń-szenia, czarnej rzodkwi, a także antyoksydanty zawarte w składnikach ziołowych wykazują silne działanie regenerujące i sprawiają, że nawet bardzo suche i zniszczone włosy odzyskują sprężystość i blask. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt zaleca się codzienne stosowanie szamponu wraz z innymi produktami z serii Seboradin Regenerujący.

Dla kogo polecana jest seria Seboradin Regenerujący?


Szampon regenerujący, lotion, maska i balsam z serii Seboradin Regenerujący to kosmetyki przeznaczone dla osób:

 • z suchymi, zniszczonymi włosami,
 • z włosami farbowanymi, rozjaśnianymi,
 • z rozdwojonymi, odwodnionymi końcówkami,
 • które szukają regeneracji i odżywienia – bez efektu obciążenia.