Seboradin Regenerujący

 • 42,00 zł 52,96 zł
 • 22,99 zł 24,99 zł
 • 11,99 zł 13,99 zł

Kosmetyki do włosów farbowanych i zniszczonych


Kosmetyki do włosów farbowanych to nieodłączny element prawidłowej pielęgnacji. Zmiana koloru włosów zawsze wiąże się z ich osłabieniem. Stają się łamliwe, suche i pozbawione blasku. Aby przywrócić im zdrowie i lśniący wygląd ważne jest, by odpowiednio o nie zadbać. Profesjonalne, dedykowane kosmetyki do włosów farbowanych potrafią zdziałać cuda! Wychodząc na ratunek zniszczonym kosmykom stworzyliśmy preparaty, dzięki którym zniszczone włosy odzyskają swój piękny wygląd.

Seboradin Regenerujący

Seboradin Regenerujący


Seboradin Regenerujący to seria produktów stworzonych specjalnie z myślą o włosach zniszczonych, wymagających odpowiedniego nawilżenia. Szampon regenerujący, lotion, maska i balsam – zestaw, dzięki któremu Twoje włosy na nowo staną się mocne, odżywione i gładkie. Szampon na zniszczone włosy działa regenerująco. Jest bogaty w cenne substancje odżywcze i kompleks witamin. Lotion, maska i balsam chronią przed rozdwajaniem końcówek, wygładzają strukturę i sprawiają, że włosy stają się miękkie i lśniące. Do uzyskania w pełni satysfakcjonującego efektu niezwykle ważna jest systematyczność i przestrzeganie czteroetapowej kuracji:

 1. szampon regenerujący,
 2. balsam lub maska,
 3. lotion,
 4. suplementy diety.


Odpowiednio skomponowane składy poszczególnych preparatów uzupełniają się wzajemnie tworząc wspólnie kompleksowe rozwiązanie na połamane kosmyki.

Dla kogo polecana jest seria Seboradin Regenerujący?


Szampon regenerujący, lotion, maska i balsam z serii Seboradin Regenerujący to kosmetyki przeznaczone dla osób:

 • z suchymi, zniszczonymi włosami,
 • z włosami farbowanymi, rozjaśnianymi,
 • z rozdwojonymi, odwodnionymi końcówkami,
 • którzy szukają regeneracji i odżywienia – bez efektu obciążenia.