Seboradin Przeciwłupieżowy

  • 18,99 zł 23,99 zł
  • 35,99 zł 39,99 zł
  • 36,00 zł 44,98 zł
  • 21,99 zł 23,99 zł

Kuracja przeciwłupieżowa


Łupież to powszechna choroba skóry głowy, objawiająca się swędzeniem, powstawaniem stanów zapalnych i drobnymi, białymi lub żółtymi łuskami. Przypadłość obniża komfort życia, ale również może spowodować spadek samooceny. Chcąc się go pozbyć warto sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Kuracja przeciwłupieżowa to preparaty stworzone specjalnie z myślą o osobach borykających się z problemem nadmiernego łuszczenia skóry głowy. Regularne stosowanie skutecznie zwalcza problem i zapobiega jego nawrotom.

Seboradin Przeciwłupieżowy

Seboradin Przeciwłupieżowy to seria produktów przeznaczonych do usuwania oznak łupieżu oraz zapobiegania przed jego ponownym pojawieniem się. Szampon przeciwłupieżowy bardzo delikatnie, a przy tym wyjątkowo skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy. Wzmacnia, eliminuje uczucie swędzenia oraz działa łagodząco na podrażnienia. Z powodzeniem przywraca skórze głowy prawidłową mikroflorę usuwając widoczne oznaki łupieżu w 100%. Ampułki zapobiegają przed ponownym pojawieniem się problemu. Hamują powstawanie łupieżu i przetłuszczanie się włosów. Dzięki zawartym w składzie składnikom pielęgnacyjnym preparaty poprawiają również wygląd włosów, wzmacniają je i nadają blasku. Kuracja przeciwłupieżowa Seboradin zalecana jest do stosowania zarówno w przypadku łupieżu suchego, jak i tłustego.

Łupież to wstydliwa dolegliwość, która charakteryzuje się zbyt szybkim złuszczaniem się naskórka, co powoduje pojawienie się na włosach nieestetycznego, białego pyłu. Aby temu zapobiec, warto postawić na właściwą pielęgnację, której podstawą jest odpowiednio dobrany szampon przeciwłupieżowy. Jego działanie skupia się przede wszystkim na skórze głowy, ma on bowiem za zadanie złagodzenie podrażnień oraz zmniejszenie swędzenia, a w efekcie także eliminację złuszczania się naskórka. Istotne jest także, aby szampon wykazywał jednocześnie pozytywne działanie na włosy. Szampon przeciwłupieżowy Seboradin to produkt, który wpływa na ukojenie skóry głowy, a jednocześnie dba o poprawę nawilżenia włosów. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom zmniejsza objawy łupieżu o 95%, a jednocześnie sprawia, że włosy są bardziej miękkie i elastyczne. Może być stosowany również do włosów farbowanych, ponieważ nie wpływa negatywnie na ich barwę.


Kiedy warto sięgnąć po Seboradin Przeciwłupieżowy?


Kuracja przeciwłupieżowa Seboradin to seria polecana dla osób:

  • z łupieżem suchym, tłustym, nadmiernym złuszczaniem naskórka,
  • profilaktycznie w celu zapobiegania nawrotom łupieżu,
  • ze swędzącą, podrażnioną skórą głowy,
  • poszukujących preparatu normalizującego pracę gruczołów łojotokowych.