Seboradin Niger - Oily Hair

Preparaty do włosów przetłuszczających się


Przetłuszczające się włosy to kłopotliwy problem wynikający z nadprodukcji sebum. Powody jego pojawienia się mogą być różne – od uwarunkowań genetycznych, poprzez zaburzenia hormonalne, nieodpowiednią dietę, aż po błędy w pielęgnacji. Włosy skłonne do częstego przetłuszczania wymagają odpowiedniego traktowania. Profesjonalne preparaty do włosów przetłuszczających się pomogą przywrócić im odpowiedni stan i cieszyć się piękną, świeżą fryzurą przez dłuższy czas.

Seboradin Niger - Oily Hair

Seboradin Niger - Oily Hair


Seboradin Niger to seria produktów, w skład których wchodzą: ampułki, szampon przeciwłojotokowy, lotion i balsam. Przeznaczone dla osób, które zaobserwowały wzmożone wypadanie włosów, borykających się z łojotokowym zapaleniem skór głowy, łuszczycą oraz łupieżem. Każdy z produktów ma nieco inne działanie, a wspólnie zapewniają kompleksową pielęgnację – mniejszy dyskomfort skóry, zaczerwienienie i świąd oraz zdrowsze, lśniące włosy. Podstawą osiągnięcia oczekiwanych efektów jest regularne zastosowanie wieloetapowej pielęgnacji.

  1. Ampułki – bogate w kompleks witamin z grupy B, aloes, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne. Lekka formuła nie obciąża i nie przesusza włosów. Skutecznie odżywiają, zagęszczają fryzurę i sprawiają, że włosy mniej się przetłuszczają. Stosować codziennie przez minimum 3 miesiące.
  2. Szampon do łojotokowej skóry głowy doskonale oczyszcza skórę głowy i zapewnia włosom odżywczą pielęgnację.
  3. Lotion odpowiada za odżywienie korzenia włosa.
  4. Balsam ułatwia rozczesywanie włosów.
  5. Suplementy diety na włosy.

Dla kogo polecana jest seria Seboradin Niger - Oily Hair?


Szampon do łojotokowej skóry głowy, balsam, lotion i ampułki z serii Seboradin Niger to preparaty stworzone specjalnie z myślą o osobach borykających się z włosami z tendencją do szybkiego przetłuszczania się, ale również dla osób:

  • u których wypadanie włosów spowodowane jest łojotokiem skóry,
  • z okresowym wypadaniem włosów związanym np. ze zmianą pór roku, niedoborami witamin i minerałów,
  • z chorobami skóry głowy (łojotokowym zapaleniem skóry głowy ŁZS, łuszczycą, świądem, łupieżem),
  • których włosy wymagają wzmocnienia i poprawy kondycji.