Seboradin Niger - Oily Hair

 • 69,99 zł 83,97 zł
 • 69,99 zł 82,97 zł
 • 38,00 zł 47,98 zł
 • 47,00 zł 58,98 zł
 • 21,99 zł 23,99 zł
 • 21,99 zł 23,99 zł
 • 21,99 zł 23,99 zł
 • 32,99 zł 35,99 zł

Preparaty do włosów przetłuszczających się


Przetłuszczające się włosy to kłopotliwy problem wynikający z nadprodukcji sebum. Powody jego pojawienia się mogą być różne – od uwarunkowań genetycznych, poprzez zaburzenia hormonalne, nieodpowiednią dietę, aż po błędy w pielęgnacji. Włosy skłonne do częstego przetłuszczania wymagają odpowiedniego traktowania. Profesjonalne preparaty do włosów przetłuszczających się pomogą przywrócić im odpowiedni stan i cieszyć się piękną, świeżą fryzurą przez dłuższy czas.

Seboradin Niger - Oily Hair


Seboradin Niger to seria produktów, w skład których wchodzą: ampułki, szampon przeciwłojotokowy, lotion i balsam. Przeznaczone dla osób, które zaobserwowały wzmożone wypadanie włosów, borykających się z łojotokowym zapaleniem skór głowy, łuszczycą oraz łupieżem. Każdy z produktów ma nieco inne działanie, a wspólnie zapewniają kompleksową pielęgnację – mniejszy dyskomfort skóry, zaczerwienienie i świąd oraz zdrowsze, lśniące włosy. Podstawą osiągnięcia oczekiwanych efektów jest regularne zastosowanie wieloetapowej pielęgnacji.

 1. Ampułki – bogate w kompleks witamin z grupy B, aloes, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne. Lekka formuła nie obciąża i nie przesusza włosów. Skutecznie odżywiają, zagęszczają fryzurę i sprawiają, że włosy mniej się przetłuszczają. Stosować codziennie przez minimum 3 miesiące.
 2. Szampon do łojotokowej skóry głowy doskonale oczyszcza skórę głowy i zapewnia włosom odżywczą pielęgnację.
 3. Lotion odpowiada za odżywienie korzenia włosa.
 4. Balsam ułatwia rozczesywanie włosów.
 5. Suplementy diety na włosy.

Podstawą pielęgnacji włosów z tendencją do przetłuszczania jest dobór odpowiedniego szamponu do codziennego użytku. Powinien być on dobrany do skóry głowy, a jednocześnie pozytywnie wpływać na włosy. Z tego powodu w laboratorium Seboradin stworzyliśmy szampon do włosów przetłuszczających się, który przeznaczony jest także do pielęgnacji włosów i skóry głowy z łojotokowym zapaleniem skóry, łuszczycą i łupieżem. Szampon Seboradin Niger zawiera ekstrakt z czarnej rzodkwi, olejki eteryczne, a także naturalne ekstrakty roślinne z ośmiu ziół. Taki dobór składników sprawia, że skóra głowy jest oczyszczona, a włosy przyjemne w dotyku. Zmniejsza się także uczucie świądu, łuszczenie naskórka, a także przetłuszczanie włosów. Dzięki temu skóra głowy jest właściwie oczyszczona, a włosy zregenerowane, z mniejszą skłonnością do wypadania i łamliwości.

Dla kogo polecana jest seria Seboradin Niger - Oily Hair?


Szampon do łojotokowej skóry głowy, balsam, lotion i ampułki z serii Seboradin Niger to preparaty stworzone specjalnie z myślą o osobach borykających się z włosami z tendencją do szybkiego przetłuszczania się, ale również dla osób:

 • u których wypadanie włosów spowodowane jest łojotokiem skóry,
 • z okresowym wypadaniem włosów związanym np. ze zmianą pór roku, niedoborami witamin i minerałów,
 • z chorobami skóry głowy (łojotokowym zapaleniem skóry głowy ŁZS, łuszczycą, świądem, łupieżem),
 • których włosy wymagają wzmocnienia i poprawy kondycji.