Preparaty do włosów przetłuszczających się


Przetłuszczające się włosy to kłopotliwy problem wynikający z nadprodukcji sebum. Powody jego pojawienia się mogą być różne – od uwarunkowań genetycznych, poprzez zaburzenia hormonalne, nieodpowiednią dietę, aż po błędy w pielęgnacji. Włosy skłonne do częstego przetłuszczania wymagają odpowiedniego traktowania. Profesjonalne preparaty do włosów przetłuszczających się pomogą przywrócić im odpowiedni stan i cieszyć się piękną, świeżą fryzurą przez dłuższy czas.

Seboradin Niger


Seboradin Niger to seria produktów, w skład których wchodzą: ampułki, szampon przeciwłojotokowy, lotion i balsam. Przeznaczone dla osób, które zaobserwowały wzmożone wypadanie włosów, borykających się z łojotokowym zapaleniem skór głowy, łuszczycą oraz łupieżem. Każdy z produktów ma nieco inne działanie, a wspólnie zapewniają kompleksową pielęgnację – mniejszy dyskomfort skóry, zaczerwienienie i świąd oraz zdrowsze, lśniące włosy. Podstawą osiągnięcia oczekiwanych efektów jest regularne zastosowanie wieloetapowej pielęgnacji.

  1. Ampułki – bogate w kompleks witamin z grupy B, aloes, ekstrakty roślinne, olejki eteryczne. Lekka formuła nie obciąża i nie przesusza włosów. Skutecznie odżywiają, zagęszczają fryzurę i sprawiają, że włosy mniej się przetłuszczają. Stosować codziennie przez minimum 3 miesiące.
  2. Szampon do łojotokowej skóry głowy doskonale oczyszcza skórę głowy i zapewnia włosom odżywczą pielęgnację.
  3. Lotion odpowiada za odżywienie korzenia włosa.
  4. Balsam ułatwia rozczesywanie włosów.
  5. Suplementy diety na włosy.

Dla kogo polecana jest seria Seboradin Niger?


Szampon do łojotokowej skóry głowy, balsam, lotion i ampułki z serii Seboradin Niger to preparaty stworzone specjalnie z myślą o osobach borykających się z włosami z tendencją do szybkiego przetłuszczania się, ale również dla osób:

  • u których wypadanie włosów spowodowane jest łojotokiem skóry,
  • z okresowym wypadaniem włosów związanym np. ze zmianą pór roku, niedoborami witamin i minerałów,
  • z chorobami skóry głowy (łojotokowym zapaleniem skóry głowy ŁZS, łuszczycą, świądem, łupieżem),
  • których włosy wymagają wzmocnienia i poprawy kondycji.