Seboradin Ampułki

Skuteczne wzmocnienie włosów już od nasady, dzięki silnie skoncentrowanym ampułkom przeznaczonym do wcierania w skórę głowy, zapewniającym odżywienie korzenia włosa.

Spora dawka substancji aktywnych – naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin, mikro- oraz makroelementów, zamknięta  w łatwych w zastosowaniu buteleczkach. W opakowaniu zawarte jest 14 ampułek o pojemności 5,5 ml. Produkty posiadają starannie wyselekcjonowane składniki, dostosowane do konkretnych potrzeb skóry głowy i włosów. W zależności występującego problemu wyróżniamy kurację przeciw wypadaniu włosów, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn lub kurację zmniejszającą łojotokowe zapalenie skóry, łupież czy łuszczycę.

Lekka formuła produktu bez efektu obciążenia, która szybko się wchłania oraz zapewnia odżywienie skóry głowy i włosów. Produkt przeznaczony do codziennego stosowania przez okres min. 3 miesięcy.  Dla uzyskania najlepszych efektów kuracji zaleca się stosowanie ampułek z innymi odpowiednio dobranymi produktami marki Seboradin.