Seboradin Ampułki

  • 67,99 zł 74,99 zł
  • 32,99 zł 35,99 zł
  • 34,99 zł 38,50 zł
  • 34,99 zł 38,50 zł

    Włosy przewlekle wypadające. Przerzedzenie włosów, zakola. Pielęgnacja włosów i skóry głowy w przypadku łysienia androgenowego. Dla kobiet i mężczyzn.

    34,99 zł 38,50 zł

Ampułki do włosów


Ampułki do włosów to silnie skoncentrowane preparaty stosowane na skórę głowy. Stanowią ratunek dla suchych, zniszczonych czy wypadających kosmyków. Jednak aby móc czerpać maksimum korzyści niezbędne jest regularne stosowanie wieloetapowej kuracji: szampon, balsam lub maska, ampułki i dobre suplementy na włosy. Podstawą jest odpowiednie dobranie preparatów do zaistniałego problemu. Przerzedzona fryzura potrzebuje ampułek przeciw wypadaniu włosów, walkę z łupieżem wspomogą ampułki przeciwłupieżowe, osłabione włosy wzmocni serum z komórkami macierzystymi.

ampułki

Ampułki Seboradin


W małych fiolkach zamknęliśmy dużą porcję, silnie skoncentrowanych substancji aktywnych, skomponowanych w taki sposób, by jak najlepiej odpowiadały indywidualnym potrzebom. Posiadamy między innymi ampułki przeciw wypadaniu włosów, kurację wspomagającą walkę z łojotokowym zapaleniem skóry, łupieżem czy łuszczycą. Połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych, witamin, mikro- i makroelementów to bomba odżywcza dla włosów. Opakowania zawierają 7 lub 14 ampułek, każda o pojemności 5,5 ml.

seboradin ampułki do włosów 1

Jak stosować ampułki do włosów?

seboradin ampułki do włosów instrukcja

1. Nałóż jedną ampułkę na skórę głowy.

2. Wmasuj i pozostaw bez spłukiwania.

3. Pozostaw na skórze min. 30 min. Zalecamy pozostawienie zawartości ampułki na skórze głowy bez spłukiwania na całą noc.

4. Mycie i stylizacja włosów.

Ampułki do włosów Seboradin posiadają lekką formułę, dzięki czemu szybko się wchłaniają i nie obciążają włosów. Dostępne w naszej ofercie ampułki przeznaczone są do codziennego stosowania przez okres minimum 3 miesięcy.