Łysienie u mężczyzn? Zatrzymaj wypadanie włosów!

Piękne włosy to nie tylko marzenie kobiet. Panowie również chcieliby się pochwalić bujną czupryną. Niestety jest to u nich znacznie trudniejsze, ponieważ wiele czynników powoduje, że są oni podatni na łysienie. Na szczęście istnieją sposoby, aby temu zapobiec. Przeczytaj nasz artykuł i zatrzymaj wypadanie włosów.

Wypadające i przerzedzone włosy, a w efekcie również łysienie to problem wielu mężczyzn. Początkowo pojawiają się nieestetyczne zakola, a po jakimś czasie może dojść do całkowitej utraty włosów. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka - od nadmiaru testosteronu wywołującego łysienie androgenne, przez choroby autoimmunologiczne, aż po stres i niezdrowy styl życia. Jeszcze do niedawna twierdzono, że niewiele da się z tym zrobić. Dzisiaj jednak coraz więcej panów ma świadomość, że z problemem łysienia można skutecznie walczyć, a stosowanie odpowiedniej profilaktyki może znacząco opóźnić je w czasie lub nawet zahamować. 

Najważniejszą kwestią w pielęgnacji włosów u mężczyzn jest stosowanie odpowiednich produktów kosmetycznych. Powinny być one dobrane w taki sposób, aby z jednej strony wzmacniały włosy, z drugiej zaś docierały w głąb cebulek i odżywiały skórę głowy. Specjalnie z myślą o mężczyznach stworzyliśmy serię Seboradin MEN, na którą składają się szampony, lotiony oraz ampułki. Wszystkie z produktów zostały skomponowane w taki sposób, aby potęgowały swoje działanie, najlepsze efekty przyniesie więc stosowanie całej serii. Nanocząsteczki z witaminami, a także cenne ekstrakty roślinne zawarte w naszych preparatach chronią i odbudowują włosy, a jednocześnie stymulują mieszki włosowe, co przekłada się na porost. Dzięki temu włosy są mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia. 

Co zrobić, aby zatrzymać wypadanie włosów?

  • Codziennie stosuj szampon z serii Seboradin Men,
  • każdego dnia wmasowuj w skórę głowy i nanoś na włosy lotion,
  • podczas aplikacji preparatów masuj skórę głowy, pobudzając mikrokrążenie,
  • okresowo stosuj kurację ampułkową,
  • dbaj o zbilansowaną dietę, którą możesz wzbogacić o suplementy diety na włosy.

Martwisz się, że może dosięgnąć Cię problem łysienia? Poznaj serię Seboradin Men, która kompleksowo zadba o Twoje włosy i sprawi, że włos Ci z głowy nie spadnie!

wróć do listy wpisów